Топ продаж

Розпродаж

Новинки

Холодильне обладнання danfoss-maneurop

Торгове холодильне обладнання – це виготовлені на замовлення установки, які застосовують у ресторанах і на продовольчих ринках, міні – і супермаркетах, а також у невеликих по площі магазинах і на лотках. Його використовують для зберігання і обробки продуктів, а також для демонстрації в залах і продажу продовольчих товарів.

торгове холодильне обладнання умовно поділяють на три категорії. До першої відносяться шафи, до другої – невеликі камери, а до третьої – прилавки і вітрини. Найбільш поширений варіант – це холодильні шафи. Вони можуть застосовуватися як для зберігання продуктів харчування, так і для збереження деяких видів квітів. Якщо передбачається застосовувати їх для демонстрування товарів покупцям, слід зупиняти вибір на продукції з прозорими дверцятами. Шафи, призначені виключно для зберігання, мають дверима, у яких показники теплопередачі набагато нижче, ніж у скляних. Завдяки цій властивості, продукти зберігаються набагато краще і можуть перебувати в них довше.

Невеликі холодильні камери випускаються різних розмірів. Власник торгового підприємства або відповідальна особа обирає параметри, виходячи з конкретних потреб. В деякі камери можуть вільно заїжджати візки, що сприяє оптимальному вирішенню питань, пов’язаних з зберіганням коробок і пакетів з продуктами.

Щоб продукція мала належний товарний вигляд, привертала увагу покупців і при цьому зберігала свої споживчі властивості, використовують охолоджувані вітрини або прилавки. Така продукція може застосовуватися для самообслуговування або припускати наявність продавця, який здійснює торгівлю продуктами, які швидко псуються. Окреме місце серед обладнання займають охолоджувачі напоїв, у тому числі молока, а також вітрини для салатів і морозива.

Торгівельне морозильне обладнання може бути представлено такими видами продукції, як:

  • морозильні ларі;
  • спліт-системи;
  • моноблоки.

У морозильних скринях може зберігатися морожена продукція. Це риба і листкове тісто, а також морозиво. Таке обладнання застосовують і для зберігання, і для показу товарів покупцям. Воно може укомплектовуватися прямими склом і розсувними кришками.

Спліт-системи забезпечують діапазон температур від -20 до +10 градусів. Вони особливо цінні в тих умовах, коли площі приміщення не дозволяють помістити цілісну холодильну установку, у тому числі і моноблок. Вони мають ряд переваг, які полягають у можливості розміщувати їх елементи окремо, підлаштовуючись під планування споруди, у забезпеченні оптимального режиму роботи, а також у виборі їх складових відповідно до конкретних умов роботи.

Холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів

Холодильне обладнання для супермаркету і для магазину має виконувати всі завдання, які пов’язані з забезпеченням реалізації будь-якого виду товарів. Деяка продукція повинна зберігатися і реалізовуватися виключно в замороженому стані, наприклад, риба або морозиво, а інші товари – тільки в охолодженому вигляді, такі як напої і молочна продукція.

Холодильник для магазину може бути облаштований з використанням моноблока. Його ціна набагато нижче, ніж спліт-камери. Перед придбанням слід визначитися, чи дозволить його застосувати площа приміщення. Він може мати додаткові функції, які полягають в обігріві вхідних дверей, організації внутрішнього освітлення, застосування регулюючих клапанів і систем програмування.

Будь холодильник торговий може бути виконаний за попереднім замовленням, що дозволить вирішити питання з зберіганням продуктів в будь відвідування і спорудах. Наша компанія виконає професійний монтаж всіх видів холодильного обладнання. Попередньо фахівці складуть проект, згідно з яким належить вибрати і купити всі пристрої, комплектуючі та супутні товари.

Ми маємо великий досвід в облаштуванні холодильної техніки для продуктових магазинів. Наші співробітники проводять розрахунки камер шокової заморозки м’яса, риби або фруктів. Вони виконують також проекти облаштування камер для зберігання і дозрівання овочів і ягід, грибів і зелені. Наш замовник зможе купити все необхідне обладнання за привабливими цінами, а ми забезпечимо монтаж під ключ.

Торговий холодильник, що ми запропонуємо, буде відповідати всім санітарно-гігієнічним вимогам та нормам з техніки безпеки. Наша компанія застосовує комплектуючі від провідних світових виробників, які відрізняються надійним багаторічним терміном служби. Замовник може вибрати бренд, ціна продукції якого буде для нього оптимальною.

холодильне обладнання в Україні, який виконаний нами, має гарантії і проходить сервісне обслуговування. До кожного клієнта ми застосовуємо індивідуальний підхід та пропонуємо вигідні умови співпраці. Ми виконаємо всі роботи комплексно, починаючи від складання проекту і закінчуючи здачею об’єкта в експлуатацію.

Перед тим як приступити до складання проекту, в торгову точку відправляться наші експерти, які ознайомляться з конкретними умовами, вимогами і побажаннями замовника та запропонують найбільш раціональний варіант. Всі запасні частини ми отримуємо безпосередньо від виробників, тому їх вартість не буде містити значних націнок.

Наша компанія організовує доставку всього необхідного обладнання і виконає його монтаж в стислі терміни. Якщо знадобиться, ми зможемо перенести готове діюче обладнання за новою адресою, забезпечивши його акуратний демонтаж і транспортування. Потім майстри виконають його монтаж в новому приміщенні, а також адаптацію, налаштування та пробний запуск. Якщо окремі елементи будуть мати потребу в заміні, ми негайно доставимо їх з нашого складу.

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X