При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

mon holmebel - Технічне обслуговування холодильних меблів

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Технічне обслуговування холодильних меблів

Технічне обслуговування холодильних меблів Київ

Викликати майстра

Обслуговування холодильних меблів – комплексний вид послуг, який включає технічні огляд, ремонт, заміну комплектуючих такого обладнання як:

 • Холодильні вітрини.
 • Морозильні ларі.
 • Холодильні шафи.
 • Морозильні шафи.

Потужність і практичність даних агрегатів забезпечує довгострокове зберігання сирих і готових продуктів. Дані пристрої активно експлуатуються на підприємствах громадського харчування, в супермаркетах, магазинах, на заводах, в офісах і багатьох інших місцях продажів. Підвищене навантаження на холодильні меблі пов’язана з її активною експлуатацією і, найчастіше, з недбалим ставленням користувача. Неправильний температурний режим, рівень вологості, механічні пошкодження, перебої в електроживленні – все це несе прямий вплив на продуктивність і загальний термін служби техніки. Внутрішні деталі і комплектуючі періодично вимагають проведення технічного обслуговування, яка допоможе виявити проблеми на ранніх стадіях або зробити заміну застарілих вузлів.

Обслуговування холодильних вітрин професійним майстром в Києві

Наша майстерня в столиці спеціалізується на проведенні робіт різного ступеня складності. За роки діяльності ми виробили чітку схему проведення діагностики та ремонту холодильних вітрин, тому замовник може бути впевнений в отриманні сервісу високої якості.

Популярність холодильних вітрин обумовлена ​​їх практичністю в сфері громадського харчування, промисловості та торгівлі. Сучасне обладнання дозволяє зберігати всі види сирих продуктів і напівфабрикатів тривалий термін, а також демонструвати товар покупцеві. Вітрини обладнані прозорими дверцятами, що дозволяє користувачеві підійти до меблів і ознайомитися з вмістом без необхідності її відкриття.

Яку продукцію прийнято зберігати в холодильних вітринах:

 • М’ясо, м’ясні напівфабрикати.
 • Молочна продукція.
 • Десерти.
 • Готові страви в системи шведського столу.
 • Напої (алкогольні і безалкогольні).
 • Овочі та фрукти.

Загальне навантаження від роботи холодильних вітрин спирається на копресор, над яким важливо проводити періодичний огляд. Ремонтно-профілактичні роботи призначені для виявлення проблеми і її подальшого усунення. Допомога фахівця в місті Київ дозволяє виключити ряд явних і прихованих проблем в роботі холодильних вітрин та іншого торгово-промислового обладнання.

Обслуговування холодильників: тонкощі від А до Я

Сервісне обслуговування дозволяє подбати про стан холодильного агрегату і виявити його приховані недоліки. Наша майстерня проводить комплексну діагностику, яка включає: перевірку напруги, тиску, рівень холодоагенту, вивчення роботи автоматики. Детальне вивчення системи часто дозволяє виявити дефект ще на ранніх стадіях розвитку. За статистикою, рекомендується проводити обслуговування кожні 3 місяці – актуально для холодильних меблів, яка експлуатується в торгових і промислових масштабах.

Частою проблемою багатьох холодильників є низька продуктивність компресора. Саме вона грає роль в охолодженні системи і підтримки необхідної температури, тому заміна цієї деталі вважається найбільш витратною. При перших ознаках в зміні температурного режиму варто звернутися до майстра. Якщо ви не хочете витрачати величезні кошти на заміну компресора або придбанні нової техніки – зверніться за допомогою до фахівця, який виїде при першому дзвінку на вашу ділянку.

Наша майстерня в Києві проводить технічне обслуговування холодильників. Послуга включає:

 • Чистка стоків, де може накопичуватися тала вода.
 • Діагностика температури всередині системи відповідно до базового значення обладнання, в залежності від завантаження. Перевірка терморегуляціі – найважливіший пункт профілактичних робіт, так як демонструє роботу конденсатора і контролера.
 • Підтяжка сальників, перевірка стану і рівня холодоагенту.
 • Чистка конденсаторів від бруду і пилу, яка активно накопичується за весь термін служби. Багато нехтують цим моментом, але ж саме від нього залежить теплоізоляція і продуктивність холодильного пристрою.

А також багато-інші типи робіт, які забезпечать безперебійну роботу холодильних меблів.

Види проблем в роботі холодильних меблів

За роки діяльності до нас звернулися тисячі клієнтів, кожен з яких зіткнувся з наступними проблемами в роботі холодильних меблів:

 1. Вихід з ладу компресора. Спеціаліст проводить установку фільтрів. Дана процедура гарантує продовження терміну служби обладнання з його безперебійною роботою. Майстер видаляє освіти на фільтрах від старого компресора перед установкою нового. На даному етапі виконується перевірка рівня холодоагенту і його заправка.
 2. Вихід з ладу електронного контролера. Це відбувається зазвичай, коли в блок управління потрапляє велика кількість води. Майстер робить заміну старого контролера, без необхідності заміни старих температурних датчиків. У своїй практиці ми встановлюємо тільки надійні контролери з високим рівнем енергоефективності, які гарантують стабільність в роботі.
 3. Поломка соленоїдного вентиля. Через такої проблеми фреон не може вступити до випарника. Вентиль можливо замінити буквально за 30 хвилин-годину часу, тому ви зможете швидко відновити роботу агрегату і продовжувати його експлуатацію.

Оперативність в виїзді майстра і отримання консультації по будь-якому питанню – гарантія нашої роботи. Зв’яжетеся з нами і оціните високу швидкість приїзду майстра. Наші фахівці знають алгоритм діагностики і ремонту з високим шансом вирішення цієї проблеми. Ми знайдемо причину збою, проведемо повну заміну застарілої деталі або причини збою. Зв’яжіться з нами або залиште заявку на сайті, після ми передзвонимо вам і відповімо на всі необхідні питання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X