При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

vinograd - Камери для зберігання винограду

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Камери для зберігання винограду

Замовити безкоштовний розрахунок
(050) 193-35-03
(098) 419-19-21

Україна з кожним роком нарощує темпи з вирошування та продажу винограду. Така статистика потребує від підприємств, що задіяні у торговій та промисловій сфері, подбати про довготривале збереження цієї ягоди для подальшого транспортування на торгові точки. Завдяки великому розвитку технологій, іноземні та відчизняні виробники створюють дійсно надійне та потужне обладнання, яке використовується у якості виноградного сховища. Головним у цьому є збереження цінних первісних властивостей продукції на певний термін зберігання.

Ви ведете виноградний бізнес? Наша компанія пропонує вам купити холодильну систему для зберігання винограду. Інвестування у професійне обладнання – це ефективний крок для підвищення продуктивності вашого підприємства, яке виконує зберігання та продаж винограду у великих маштабах.

Вартість холодильних систем для винограду відрізняється в залежності від потужності, об’єму внутрішньої камери та додаткових девайсів. Ви маєте вигідну пропозицію замовити професійні холодильні камери зберігання для винограду з подальшим встановленням на вашому підприємстві.

У яких випадках виникає необхідність використання холодильних систем для винограду:

 • Після збору врожаю велика партія йде на фасування та транспортування до місця довготривалого збереження. Холодильні системи є кінцевим пунктом відправки ягоди з поля до крамниці.
 • Отримання імпортної партії, яка завозиться із іншої країни або везеться від іншого постачальника. Організація процесу вирішує питання складання великого об’єму товару у спеціально відведеному місці з потрібним температурним режимом та рівнем вологості.

Особливості винограду та характеристика його зберігання

Сьогодні існує близько 30 сортів винограду. Деякий використовується безпосередньо для вживання, а деякий йде на переробку для виноматеріалів та косметичної промисловості. помагають ефективно організувати склад або торгове приміщення, де планується розміщувати партію товару. Обладнання формується за допомогою спеціальних сендвіч-панелей, які перешкоджають втраті необхідного мікроклімату та вологості повітря.

Вентиляція для складу охолодження та зберігання винограду будується згідно сучасним стандартам якості. Техніка відповідає екологічним вимогам, допомагає зберегти товарний вигляд ягоди, її корисні властивості та збільшити термін зберігання у 5-7 разів

Найбільш розповсюдженими сортами винограду для зберігання є:

 • Зимова Каталонія.
 • Мускат
 • Рожевий Тайфи.
 • Ташла.
 • Шабаш.
 • Молдова.
 • Киш-миш.
 • Лідія

У складі винограду знаходяться поліфеноли, дубильні речовини, цукор, кислоти, цілий ряд вітамінів та мікроелементів. Все це потребує впровадження холодильних камер схову, які гарантують збереження щільності кожної виноградини, відсутність всихання, захист від нальоту, грибку та плісняви.

Пропонуємо вам придбати холодильні агрегати для збереження винограду. Техніка такого рівня активно розповсюджена у сфері промисловості та торгівлі, тому ви можете бути впевнені в її якості та терміні експлуатації. Холодильні агрегати сьогодні стали необхідними на рівні організації будь-якого підприємства у сфері продажу та переробки винограду.

Зберігання винограду відбувається за наступних умов:

 • Оптимальною температурою зберігання є +7-10 градусів Цельсію, але іноді виноград підлягає шоковій заморозці, тому за таких умов зберігання ведеться під +1 градус Цельсію.
 • Вологість повітря у сеоедині системи повинна складати 90-95%. Це необхідні умови для зберігання винограду, так як він сам містить велику кількість води та активних речовин, що підлягають швидкому псуванню за звичайних умов. Ви можете контролювати рівень вологості за допомогою термостатів та компьютерної системи управління, яка веде управління усією системою. Висока вологість допомагає сповільнити темп погіршення стану продукції, зберегти натуральний запах, колір та товарний вигляд.
 • Виноград для зберігання протягом 3-4 тижнів потребує концентрацію вуглекислого газу (5-7%), вміст якого запобігає розвитку шкідливих мікроорганізмів, плісняви, борошняної роси та інших захворювань рослини. Мінімальна кількість вуглекислого газу повністю безпечна для організму людини, не шкодить довколишньому середовищу. Важливо періодично проводити провітрювання камери.

Переваги використання холодильних систем для винограду

 • Доступність. Ціна професійного обладнання представлена на середньому рівні. Вартість залежить від потужності, габаритів (внутрішнього об’єму) та виробника технічного обладнання.
 • Легкість в управлінні. Компьютеризоване управління дозволяє вести контроль за операціями та роботою обладнання дистанційно. Наявність регуляторів температури, вологості спрощує процедуру зберігання продукції на довготривалій основі.
 • Наявність холодильних систем — це гарантія прибутковості вашого бізнесу без фінансових втрат. Холодильні системи впевнено працюють протягом 5-7 років без необхідності користуватись послугами майстра.
 • Універсальність. Система може використовуватись для довготривалого збереження не тільки винограду, але й інших ягід, фруктів, що підлягають швидкому псуванню. Це ефективне рішення для бізнесу різного формату – супеомаркети, фруктові бази, ринки, склади, заводи.
 • Високий статус обладнання. Холодильні системи комплектується деталями із якісних матеріалів, які не потребують ремонту та заміни у перші сезони використання. Використання професійних сендвіч-панелей у конструкції запобігає температурним втратам та проникненню шкідливих речовин з довколишнього середовища.
 • Автоматизація процесу зберігання малини. Система вентиляції, охолодження ведеться у автономному режимі за допомогою розумної системи управління. Налагодження системи відбувається ще на етапі монтажу. Використання автоматики від європейських виробників гарантує безперебійність процесу. Це не тільки спрощує процес управління системою, але й модернізує її із середини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X