При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

mon holagregat - Технічне обслуговування холодильних агрегатів і централей

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Технічне обслуговування холодильних агрегатів і централей

Технічне обслуговування холодильних агрегатів і централей Київ

Викликати майстра

Ви є власником холодильних агрегатів і централей? Професійне технічне обслуговування холодильних агрегатів – послуга, яка користується великою популярністю серед великих підприємств, готелів, ресторанів, кафе, заводів і фабрик. Робота проводиться безпосередньо під наглядом кваліфікованого фахівця, який володіє всім необхідним багажем знань для виявлення і усунення проблеми. Холодильні агрегати та централі – багатофункціональна і незамінна техніка, яка дозволяє зберігати продукти харчування тривалий час без втрати первинних властивостей, а також виконувати охолодження цілого приміщення. Дані пристрої дозволяють підтримувати низьку температуру на постійному рівні. За рахунок високої потужності, площа охолодження часто досягає десятків квадратних метрів.

Монтаж холодильних агрегатів і централей дозволяє приносити більший прибуток підприємству, але така техніка вимагає періодичної діагностики. Найчастіше централі і холодильні установки ми зустрічаємо в супермаркетах, барах, точках вуличної торгівлі, ресторанах.

Виділимо основні переваги централей і холодильних систем:

 • Висока якість збірки. Техніка від вітчизняних і зарубіжних брендів комплектується якісними деталями.
 • Тривалий термін експлуатації. При правильній установці і проведення періодичної діагностики техніка здатна служити до 10 років без виникнення збоїв.
 • Оптимальне співвідношення економічності і потужності. Компресори володіють високим KПД, що дозволяє регулювати продуктивність системи.
 • Система охолодження працює практично безшумно. Користувачеві гарантований комфорт при знаходженні в приміщенні. Даний фактор особливо актуальний при установці устаткування в торговому залі супермаркету, ресторану і т.д.
 • Легкість в установці, обслуговуванні, діагностиці та налаштуванні. Важливо, що технічний огляд проводиться майстром без виключення системи охолодження. Це дозволяє домогтися безперебійної роботи, навіть в процесі діагностики.

Обслуговування холодильних централей

Наша майстерня в Києві спеціалізується на проведенні діагностики і ремонту холодильних централей всіх відомих марок. Для грамотного і якісного лагодження холодильних агрегатів потрібна допомога фахівця. Дане обладнання активно встановлюється в універсамах, супермаркетах, великих складах для зберігання продовольства. Так як холодильні централі піддаються високому навантаженню, через великий масштаб охолодження, вони піддаються порівняно швидкому зносу.

Багатокомпресорні холодильні централі, обладнані металевою рамою – найкраще рішення для сфери продажів і промисловості. Устаткування здатне видавати високому ККД, незважаючи на низьке споживання енергії. Користувач може регулювати продуктивність холоду за власною вимогою. При цьому, агрегат не перегрівається, гарантуючи безпеку від збою в системі. Рекомендується проводити діагностику системи охолодження централей кожні пів року для виявлення прихованих дефектів.

Обслуговування систем виносного холоду

Пристрій може виноситься в будь-яке зручний місце, тим самим звільняючи місце в камері схову, зменшуючи шум в торговому приміщенні. Завдяки даному устаткуванню можливо вирішити питання складування продукції. Установка систем виносного холоду звільняє місце в складі, з можливістю розміщення товару в торговому залі. При цьому, техніка відіграє роль вітрини, яка має прозорі дверцята для презентації товару.

Допомога майстра – раціональне рішення, яке дозволяє в найкоротші терміни позбутися від проблеми в роботі промислово-торговельної техніки. Скористатися послугою технічного обслуговування набагато вигідніше, ніж витрачати колосальні кошти на придбання нового агрегату. Наша майстерня проводить комплексну діагностику комплектуючих, вузлів, що дозволяє виявити пошкодження, витік, усунути збої в електроніці. Саме після детального вивчення системи інженер вказує на дефекти, які необхідно усунути для відновлення роботи системи виносного холоду.

Наші кваліфіковані майстри знають всі тонкощі обслуговування холодильної техніки будь-якого рівня комплектації. Ми беремося за проблеми будь-якого рівня складності, тому гарантуємо професіоналізм і оперативність в запобіганні дефектів різної складності. Наші послуги включають роботи від перевірки стану фреону до заміни компресора, ось деякі з них:

 • Діагностика двигуна. У разі його повного зносу виконуємо заміну механізму.
 • Перевірка стану конденсатора. Засмічення цієї деталі знижує продуктивність системи, не дозволяючи теплової енергії вивільнятися. Наш фахівець виконає повну очистку і дезінфекцію конденсатора.
 • Нерідко проблема в запуску системи пов’язана з поломкою кнопки запуску. Її заміна дозволяє повернути агрегат в робочий стан.
 • Перевірка ТЕНів і їх заміна. Дана процедура виключає проблеми в системі відтавання льоду, покращуючи роботу випарника.
 • Перевірка роботи температурного датчика.
 • Заміна термостата.
 • Діагностика роботи фільтра і його повна заміна в разі зносу. Даний тип робіт дозволяє відновити роботу системи відводу вологи і випаровування.
 • Заміна таймера.
 • Перевірка рівня хладагента і його заправка.

І це ще не все! Професіонали нашого центру готові виконати обслуговування і ремонт будь-якої категорії. Ми дбаємо про комфорт клієнта, тому надаємо найбільш широкий спектр послуг в області діагности і ремонту холодильного обладнання. Нам довірилися понад 100 компаній в місті Київ, які залишилися задоволені ціною і якістю робіт. Залишилися питання? Ми завжди готові надати актуальну інформацію за цінами, проінформувати клієнта про технології робіт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X