При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

medpreparatu - Камери для медичних препаратів

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Камери для медичних препаратів

Замовити безкоштовний розрахунок
(050) 193-35-03
(098) 419-19-21

Бажаєте придбати холодильне обладнання для аптек? Наша компанія є офіційним постачальником холодильних систем для зберігання лікарських засобів, що широко застосовуються у мережі аптек та лікарень. Холодильні агрегати для медичних препаратів потребують великої відповідальності, тому що невірний вибір обладнання може привести до швидкого псування медикаментів. Це абсолютно недопустимо як для закладу, яке несе збитки, так і для пацієнта, який потребує засобів відповідного стану та якості.

Зберігання медичних препаратів повинно відбуватись за певних температурних умов. Кліматичні умови всередині холодильної системи допомагають знизити процес псування активних діючих речовин, що входять до складу медикаментів. Тому наш інтернет-магазин пропонує купити професійні системи охолодження лікарняних засобів, що офіційно апробовані у сфері охорони здоров’я та допущені до відкритого продажу для мережі аптек, лікарень, інших медичних установ.

Будівництво холодильних камер для медичних препаратів

Оптимальними умовами зберігання багатьох препаратів є температура від +10 до +15 градусові за Цельсієм. Важливо, щоб конструкція мала щільно закриті двері, куди не може потрапити ультрафіолет. Деякі медикаменти, навпаки, потребують більш низької температури зберігання +3-5 градусів. Фармацевтичні препарати прийнято зберігати у спеціальних шкафах з системою підтримки холодного повітря. Вітрини, ларі, стелажі будуються для охолодження лікарських засобів. Дл цього систему комплектуються чілерами (охолоджувачами повітря) ,які відрізняються великою потужністю та автоматичним типом управління. Така техніка дозволяє регулювати температуру за потребою користувача.

Вартість холодильних камер для медичних препаратів залежить від внутрішнього об’єму камери, її потужності та бренду-виробника. Ми пропонуємо широкий вибір систем нового покоління з подальшим встановленням обладнання на вашому майданчику. Особливості зберігання медпрепаратів у холодильних камерах:

 1. За вимогами Міністерства Охорони Здоров’я холодильні системи повинні створювати необхідні умови для зберігання ін’єкційних препаратів за температурою +3-+5 градусів Цельсія.
 2. Зберігання також включає спиртові настоянки, сиропи, різноманітні екстракти, рідкі препарати за температурою +10 градусів Цельсія.
 3. Розчин — замінник плазми повинен зберігатись за низькою температурою вище позначки +.
 4. До холодильних камер також у першу чергу потрапляють дезинфікуючі засоби.
 5. Препарати з гелевим складом, крема, свічки, мазі повинні зберігатись за низькою температурою.

Вентиляція холодних складів для медикаментів створює необхідні умови для повноцінного функціонування аптеки, лікарні, де планується встановити холодильне обладнання. Процес монтажу потребує планування кожного кроку з вибору місця, підключення системи до комунікацій. Обладнання потребує виконання жорстких технічних характеристик. Щоб система працювала надійно, була енергоефективною, довговічною варто звернути увагу на такі фактори:

 • Створення оптимальних кліматичних умов, які необхідні для грамотного зберігання медичних засобів за рахунок регулювання температури спеціальним датчиком. При цьому встановлюється не тільки рівень охолодження повітря у камері, але й його вологість, яка відіграє першочергову роль у строку придатності лікарських засобів.
 • В залежності від габаритів, система дозволяє користувачеві війти та вийти з неї. У великих холодильних шафах працюють потужні фрізери, які не дозволяють температури з вулиці/приміщення потрапляти всередину камери. Якщо б не ефективна робота системи охолодження, тоді існував ризик швидкого псування продукції. Виробники піклуються про цей нюанс, тому замовник може бути впевнений у герметичності обладнання.
 • Зберігання медичних препаратів відбувається з впровадженням у технологічну базу спеціальних електронних датчиків, системи контролю. За її допомоги відслідковуються навіть найменші зміни у температурному рівні, які відходять від норми. При цьому вмикається сигналізація, що говорить користувачеві про недостатні умови зберігання.

Інші особливості холодильних систем для зберігання лікарських засобів

Виробники холодильного обладнання спеціального призначення подбали про те, щоб камери були максимально надійними. Для цього використовуються високоякісні матеріали для ефективної теплоізоляції та герметичності. Це перешкоджає систему та її комплектуючі швидкому зносу та збільшує період проведення ремонту. Камери вкриті захисними ударостійкими матеріалами (оцинкована сталь, нержавіюча сталь, алюміній з шаром акрилу) для попередження корозії, зовнішнього псування конструкції під постійною експлуатацією.

Зверніть увагу, що ціна професійних холодильних систем не може бути рівною вартості звичайних холодильних камер. Це пов’язано з тим, що виробник витрачає більше часу та фінансів для розробки технічної бази, комплектації системи професійними запчастинами, які відрізняються більш довготривалим строком експлуатації. Сучасні аптечні підприємства, лікарні та клініки приділяють велику увагу саме якості препарату, тому до зберігання у холодильних системах виносять великі вимоги. Неможливо уявити вакцину від вірусу або інший коштовний препарат, який зберігається за неправильною температурою. Біологічно активні речовини повинні не втратити свої первинну якості, інакше їх прийом може негативно вплинути на здоров’я пацієнта.

Наша компанія займається поставкою та будівництвом холодильних систем для зберігання медичних засобів за індивідуальним планом. Інженери нашого центру володіють великим досвідом та необхідною базою обладнання для проведення робіт будь-якого рівня складності. Залишились питання? Чекаємо на ваш дзвінок та будемо раді надати консультацію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X