При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

mon vent - Ремонт вентиляції

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Ремонт вентиляції

Ремонт вентиляції Київ

Викликати майстра

Вентиляційна система відіграє найважливішу роль в забезпеченні будівлі потоком свіжого повітря і відведенням потенційно небезпечних речовин. Згодом обладнання даного класу піддається зносу, в силу підвищеної експлуатації або неуважності користувача.

Ремонт систем вентиляції – популярна послуга в місті Київ, якої сьогодні активно користуються сотні організацій громадського харчування, офісних установ, промислових і торгових об’єктів. Щоб забезпечити безпечний і якісний рівень повітря в приміщенні важливо підходити до питання ремонту з максимальною відповідальністю і звернутися за допомогою до фахівців.

Ми ремонтуємо системи вентиляції в таких містах Київської області: (Бориспіль, Боярка, Білогородка, Бровари, Буча, Вишневе, Вишгород, Васильків, Обухів, Українка, Ірпінь, Коцюбинське, Петропавлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Чайки, Новосілки).

Лагодимо системи вентиляції у всіх районах Києва: Голосіївський, Святошинський, Солом’янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський

До числа збоїв системи вентиляції відносять:

 • Наявність сильного шуму, який видає вентиляційна система. Шумові ефекти можуть бути викликані неправильно виконаним монтажем, пошкодженням окремих елементів або говорити про знос системи. Майстри нашого центру знають не з чуток про те, як позбутися від такого негативного «симптому». Інженери оперативно проведуть діагностику обладнання та виправлять проблему в максимально стислі терміни.
 • Надмірна вібрація, яка може супроводжуватися сторонніми звуками. Такий збій служить передумовою до швидкої поломки обладнання. Ризик розгерметизації системи може викликати погане проходження повітряних мас, через що в приміщенні з’явиться неприємний запах. Така ситуація несе небезпеку для всіх користувачів, тому проблема вимагає термінового втручання досвідченого майстра.

Ремонт вентиляційних систем: класифікація за рівнями

У професійній практиці існує оцінка ремонтних робіт за рівнем складності. Чим вище обсяг робіт і часу приділяється на усунення проблеми – тим потрібно більше зусиль з боку фахівця. В ремонті вентиляційних системи виділяють:

 • Поточний ремонт – огляду і ремонту піддаються деякі вузли. Профілактичні роботи необхідно проводити кожні кілька місяців для виявлення дефектів.
 • Капітальним ремонтом називають комплексну роботу по відновленню окремих вузлів або цілої апаратури. Для цього необхідно провести демонтаж, перевезення деталі / обладнання в сервісний центр для проведення діагностично-відновлювальних робіт. Може знадобитися заміна застарілих деталей.

Виникнення таких збоїв обумовлено високим навантаженням на обладнання, за рахунок використання його в промислових масштабах. При недостатньо частому спостереженні користувач може не помітити серйозні збої, які несуть відкриту загрозу безпеці та діяльності підприємства. Тому важливо своєчасно провести ремонтно-профілактичні роботи для виявлення проблеми і її усунення.

Для грамотного і якісного лагодження вентиляційної системи потрібна допомога фахівця. Саме він зробить кваліфікований ремонт з гарантією і сервісним обслуговуванням.

Спектр послуг по ремонту вентиляційної системи

 • Майстер перевіряє систему на параметр заземлення.
 • Вентиляційні агрегати проходять перевірку на параметр натягу ременів всередині системи.
 • Функціонал обладнання перевіряється контрольно-вимірювальними приладами.
 • Мастило рухомих елементів системи. Така процедура гарантовано продовжує термін служби обладнання, зменшує ступінь зносу деталей.
 • Повітропроводи перевіряються на міцність кріплення.
 • Спеціаліст проводить чистку зовнішніх елементів обладнання з використанням знезаражуючого засобу.

Наша майстерня в Києві надає гарантію на всі види робіт і безкоштовну консультацію від майстра з виїздом на вашу ділянку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X