При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

mon chiller - Технічне обслуговування чілерів і фанкойлів

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Технічне обслуговування чілерів і фанкойлів

Технічне обслуговування чілерів і фанкойлів Київ

Викликати майстра

Чиллери і фанкойли – популярне холодильне обладнання, яке активно застосовується в сфері торгівлі і промисловості. З його допомогою проводиться охолодження рідин і самого приміщення до необхідної температури для зберігання продукції, напівфабрикатів та інших низькотемпературних речовин. Технічне обслуговування чілерів і фанкойлів проводиться під наглядом кваліфікованого фахівця, тому дана послуга дозволяє позбавити користувачів від проблем і заощадити велику кількість коштів і часу. Холодильне обладнання активно застосовується на підприємствах громадського харчування, в сфері торгівлі (супермаркети, магазини), заводи і фабрики, в готельних комплексах.

Чиллери і фанкойли відрізняються напівавтоматичним і повністю автоматичним принципом управління. Установка агрегатів ведеться як до стіни, так і до підлогового покриття. Функцію відведення та охолодження повітря виконує кілька вентиляторів, завдяки яким забезпечується повноцінна циркуляція повітряних мас до потрібної температури. Автоматична система управління дозволяє підтримувати оптимальний температурний режим на стабільному рівні. Важливо, що обладнання працює на екологічно-чистому фреоні, який вважається абсолютно безпечним для охолодження продуктів харчування.

Переваги проведення технічного обслуговування чілерів і фанкойлів майстрами нашого центру:

 • Поліпшення продуктивності обладнання. Періодична профілактика дозволяє збільшити термін служби техніки в промисловому масштабі.
 • Високий професіоналізм дозволяє провести легкий демонтаж, монтаж, діагностику обладнання. Огляд проводиться майстром з дотриманням всієї технічної номенклатури.
 • Рішення прихованих і явних дефектів, які викликають дискомфорт у користувача. Технічне обслуговування техніки кожні три місяці – золоте правило, якого дотримуються всі великі підприємства. Виникнення шуму, перегріву, підвищення / пониження тиску – все це вимагає максимально швидкої реакції з боку професіоналів.
 • Низький рівень шуму від роботи системи охолодження. Процедура обслуговування збільшує загальний комфорт в приміщенні. Часто користувачі скаржаться на надмірний шум в роботі системи – наші майстри готові виправити цей недолік.

Технічне обслуговування фанкойлів

Фанкойли представляють собою техніку для кондиціонування, яка встановлюється для охолодження приміщення. Завдяки такому обладнанню будь-яке підприємство, заклад громадського харчування, завод може забезпечити оптимальний мікроклімат, що особливо актуально в літній сезон.

Технічне обслуговування фанкойлів дозволяє компанії значно скоротити витрати на покупку нового обладнання. Проведення періодичної діагностики – ваша гарантія в отриманні точної інформації про стан техніки. Кваліфіковані майстри в Києві проводять діагностику фанкойлів з гарантією на проведення робіт. Нерідко трапляється, що користувач навіть не підозрює про приховані дефекти в роботі системи охолодження. Саме після детального вивчення системи майстер визначає тип робіт, які необхідні для відновлення ресурсів техніки.

Технічні обслуговування охолоджувачів рідини включає

 • Перевірка контурів системи на відсутність протікання.
 • Перевірка обладнання на стан ізоляції. Повна діагностика вентиляторів, насосів.
 • Визначення температурного рівня системи відповідно до технічної документації.
 • Перевірка, чистка або заміна фільтрів.
 • Діагностика автоматики на ознаку збою.

Нерідко збої в роботі охолоджувачів рідини можуть виникати через природній знос. Підвищене навантаження і відсутність періодичної профілактики – часта причина поломки. Додатково, охолоджувач повітря працює під великою потужністю на величезній площі, що також є причиною збою системи. Нерідко, користувачі нехтують оптимальною температурою роботи охолоджувачів, встановлюючи їх на сонячному місці, що абсолютно невірно з точки зору функціоналу. Таким чином, термін служби холодильного обладнання знижується, що вимагає своєчасного проведення ремонтно-профілактичних робіт для виявлення і усунення проблеми.

Для профілактики поломок і поліпшення роботи агрегату ми проводимо:

 • Перевірку стоків на виявлення води, забруднень.
 • Вимірювання температурного режиму системи в залежності від загального навантаження.
 • Перевірка рівня хладагента і його заправка при виявленні недостатнього рівня.
 • Чистка конденсаторів, завдяки якій забезпечується природна регуляція температури.

Технічне обслуговування холодильних агрегатів вимагає комплексного підходу, тому важливо провести зовнішній огляд, перевірку кріплень всієї системи. Майстер в обов’язковому порядку проводить перевірку внутрішньої напруги. Спеціаліст приділяє велику увагу питанню електроживлення.

Перевірка рівня хладагента, тиску всередині системи – послуга, яку кожні кілька місяців замовляють великі підприємства, ресторани, готелі. Ремонт чілерів, фанкойлів також включає перевірку стану автоматичного управління, системи подачі масла. При виявленні засмічення теплообмінника проводиться його повна ревізія.  У тому випадку, якщо техніка виробляє недостатньо холоду, слід звернути увагу на роботу вентилятора, адже саме в ньому може бути прихована основна проблема.

Для грамотного і якісного лагодження охолоджувачів рідин оптимально скористатися допомогою фахівців. Кваліфікований ремонт гарантує відновлення техніки на різних стадіях зносу. Наша майстерня в Києві надає гарантію на всі види робіт з виїздом на вашу ділянку. Інженери нашого центру – експерти в області обслуговування чілерів, фанкойлів. Зв’яжіться з нами або залиште заявку на сайті, після чого ми оперативно передзвонимо вам для уточнення деталей замовлення. Консультація безкоштовна, тому раді відповісти на питання, які виникають.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X