При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

mon kond - Монтаж, демонтаж, перенесення кондиціонерів

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Монтаж, демонтаж, перенесення кондиціонерів

Монтаж, демонтаж, перенесення кондиціонерів Київ

Викликати майстра

Без кондиціонерів неможливо уявити проектування жодного сучасного будинку. Даний тип обладнання виконує функцію настройки клімату. Охолодження і нагрівання повітря потрібно в залежності від погодних умов і сезону, тому послуга монтажу / демонтажу / перенесення кондиціонерів дозволяє вирішити питання обслуговування і настройки техніки із залученням професійних майстрів. Наша компанія спеціалізується на проведенні технічних і пусконалагоджувальних робіт в Києві з гарантією якості «під ключ».

Багато користувачів не приділяють належної уваги питанню монтажу і демонтажу кондиціонера, тому багато хто з них стикаються з рядом проблем. Грамотний монтаж і демонтаж системи кондиціонування забезпечує якісну роботу системи і її довговічність. Процедура включає використання сучасного обладнання, якісних витратних матеріалів і комплектуючих.

Монтаж, демонтаж, перенесення кондиціонерів гарантує власнику впевненість в успішному налаштуванні і підключенні пристроїв в різних умовах. Ми знаємо тонкощі прокладання міжблочних комунікацій, кабелів, дренажної системи, фреонових магістралей і інших комунікацій, які дозволяють виконати правильний запуск системи.

Майстри виконують монтаж стандартного і нестандартного типу. Перший має на увазі монтаж обладнання з магістраллю не більше 4-5 метрів. Робота включає використання витратних матеріалів та пусконаладку. Що стосується установки нестандартного типу, то тут можливе подовження магістралі зі штробірованієм і застосуванням спеціальних вишок. Зверніть увагу, що вартість монтажних робіт залежить від типу спліт-системи і її продуктивності. Ми працюємо з настінними, канальними і касетними видами кондиціонерів, які користуються популярністю у всіх сферах.

Етапи проведення монтажу і демонтажу кондиціонерів нашими майстрами

 • Установка устаткування ведеться в один і кілька етапів. При єдиному етапі монтаж проводиться відразу з розміщенням зовнішнього, внутрішнього блоку, прокладки комунікаційної системи, підключення та запуску агрегату.
 • Монтаж в кілька етапів потрібно під час ремонтних робіт, в момент закладання фреонової магістралі. Спочатку ведеться установка зовнішнього блоку з усіма прилеглими комунікаціями, а потім – установка внутрішнього блоку з виконанням пусконалагоджувальних робіт.
 • Демонтаж кондиціонера виконується при необхідності виконати перенесення конкретного блоку (внутрішнього або зовнішнього). Інженер приділяє велику увагу правильній роботі системи, так як це найбільш важливо при виконанні демонтажу. Якщо неправильно поводитися з обладнанням веде до його поломки і подальшим збоїв в роботі.
 • Демонтаж включає зняття старої магістралі, блоків, кріплень, повного відключення системи. Професійний послуги виключають утворення тріщин, які негативно позначаються на подальшій експлуатації.
 • Велика увага приділяється правильній консервації спліт-системи, завдяки якій виключається можливе пошкодження обладнання. Важливо не економити на демонтажі і користуватися послугами довірених компаній, якщо користувач налаштований надалі використовувати обладнання.

Монтаж / демонтаж кондиціонерів із залученням професійних інженерів дозволяє значно скоротити ризики в подальшій експлуатації обладнання. За роки діяльності наша компанія провела понад 1000 замовлень зі встановлення і зняття систем кондиціонування різного рівня складності. Замовлення послуг у фахівців дозволяє виключити ризики пошкодження, поломки техніки з її подальшим зносом. Кваліфікований майстер володіє великим багажем знань для проведення безпечної і швидкого транспортування, монтажу і демонтажу обладнання будь-якого розміру. Наша компанія виконує монтажно-демонтажні роботи по всьому Києву з оперативним виїздом в будь-яку частину міста.

Як здійснюється перенесення систем кондиціонування

Наші фахівці приділяють велику увагу акуратності, тому звернення з технікою не викличе у вас зауважень. Відповідальний і індивідуальний підхід гарантовано!

Майстри знають всі тонкощі розбору, упаковки та перевезення кондиціонерів. Ми приділяємо велику увагу компактному розташуванню техніки, попередньо проведеного техогляду для виявлення поломок і підвищення працездатності техніки.

Спеціальна техніка дозволяє виконати максимально надійне транспортування з мінімальними ризиками. Виїзд на вашу ділянку здійснюється з усіма необхідними інструментами для якісного і швидкого демонтажу та транспортування обладнання до місця розвантаження.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X