При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

mon kond - Обслуговування кондиціонерів

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Обслуговування кондиціонерів

Обслуговування кондиціонерів в Києві

Викликати майстра

Обслуговування кондиціонерів в Києві не втрачає своєї актуальності останні кілька років. Кліматична техніка користується популярністю як у побуті, так і в промисловості. На ринку з’являються все більш інноваційні моделі, поліпшуються технології, технічні характеристики, зручність використання.

Але навіть самий топовий кондиціонер рано чи пізно почне втрачати відсотки своїх властивостей, а в один не дуже прекрасний день – і зовсім вийде з ладу. Якщо не приділяти максимум уваги професійному обслуговуванню кондиціонерів, термін експлуатації техніки значно скорочується.

Наша компанія готова допомогти приватним клієнтам і підприємствам продовжити термін служби охолоджувального обладнання. Діагностика несправностей, чистка кондиціонерів, заміна поламаних деталей, повноцінний ремонт – ось основний спектр послуг від наших фахівців.

Причини поломок і несправностей кондиціонерних систем

Своєчасний і якісний сервіс кондиціонерів – запорука успішної роботи дорогиъ кліматичної техніки. Саме таку послугу надає наша компанія – оперативна, своєчасна діагностика обладнання з метою максимально швидкого відновлення працездатності обладнання.

Давайте більш детально звернемо увагу на спектр причин, які найчастіше є факторами поломок сучасних кондиціонерів:

 • початковий монтаж кліматичної техніки – важливий аспект для працездатності всієї системи в подальшому. Неправильна установка може привести до нестабільності функціонування обладнання, якнайшвидшому зносу запчастин, виходу з ладу трубопровідної системи та ін.;
 • також слід приділити максимум уваги транспортуванню обладнання, під час якого не можна допускати механічних пошкоджень кондиціонера. Згодом навіть сама непомітна «подряпина» може стати причиною виходу з ладу всієї системи;
 • одна з найпоширеніших причин – рідкісне обслуговування кліматичної техніки. Невиявлені вчасно проблеми поступово тільки поглиблюються, що в подальшому призводить до ще більших витрат на ремонт кондиціонерів або взагалі – до покупки нових, що є зайвою витратою корпоративних чи особистих, сімейних засобів;
 • іноді позначаються і зовнішні, «стихійні» чинники – зовнішній блок піддається механічним впливам, наприклад, падіння бурульок, «лавин» з дахів і т.д .;
 • недотримання експлуатаційних умов кондиціонера – майже стовідсоткова запорука того, що незабаром знадобиться ремонт. Важливо знайти відповідальну людину, яка буде регулярно стежити за дотриманням всіх встановлених норм.

Але як показує статистика, найпоширенішою причиною виходу з ладу кондиціонера є третій пункт – нерегулярне обслуговування техніки. Адже вплив інших факторів можна звести до мінімуму. А ось регулярну діагностику обладнання потрібно поставити як першочергову мету.

Також важлива своєрідна «освітня» профілактика. Якщо мова йде про підприємство або офіс, фахівець з обслуговування та ремонту кондиціонерів повинен провести невеликий інструктаж серед працівників, щоб вони були в курсі основної симптоматики, по якій можна визначити «захворювання» кондиціонерної системи. Будь-які акустичні «перешкоди» всередині техніки, виникнення неприємного запаху, нестабільна робота моделі – все це може бути причиною поломки якогось елементу внутрішньої конструкції.

Те ж стосується і «домашніх». Варто прочитати одну інформативну статтю – і проінформувати своїх близьких. У разі чого, відразу ж звертатися до досвідчених майстрів.

Роботи по обслуговуванню і ремонту кондиціонерів

Насамперед фахівець в повній мірі діагностує обладнання. Це дозволяє чітко визначити саму несправність, а також причину, яка спричинила собою вихід з ладу будь-якого елемента внутрішньої або зовнішньої конструкції. Після виявлення причини слід оперативно відреагувати на поломку, щоб в максимально стислі терміни її усунути.

Саме на такому підході ґрунтується діяльність нашої компанії і кваліфікація фахівців. Швидке та оперативне вирішення проблеми дозволяють так само швидко запустити в хід діяльність устаткування, відновити його працездатність.

Ключові області роботи фахівця з ремонту кондиціонерів – кліматична електроніка, а також комунікації газових трубопроводів. У сучасних кондиціонерах саме ці дві області є найбільш уразливими. Діагностика і ремонт комунікацій газового напряму може включати в себе кілька своєрідних робіт:

 • робота з комунікаціями, по яких циркулює холодоагент. Спеціаліст здійснює їх заміну в разі потреби (поломка або знос), паяє місця пошкоджень, а також обов’язково прочищає і продуває від засмічень;
 • нерідко в газових трубопроводах кліматичної техніки виходить з ладу електромагнітний клапан;
 • опресовування всієї комунікаційної кондиціонерної системи – важливий аспект у підтримці стабільності функціонування кондиціонера;
 • часта операція, яку практикують майстри-фахівці з ремонту прецизійних моделей, – заміна кульових кранів;
 • найдорожчий варіант для власника прецизійного кондиціонера – заміна компресійного елемента. У частих випадках заміна головної деталі кондиціонера рівносильна покупці нової моделі.

Важлива також робота фахівця і з електронним, електричним обладнанням кондиціонерної системи. Майстер діагностує і в разі потреби здійснює ремонт або замінює, наприклад, двигуни вентиляційної системи, всілякі датчики і реле, виробляє ревізії схем – електронних і електричних, змінює термометри для більшої точності вимірювань температури усередині приміщення.

В цілому, ремонт і обслуговування кондиціонерів в Києві – достатньо трудомісткий процес, але важливий і необхідний. Від регулярності діагностичних і ремонтних процедур залежить стабільність роботи обладнання.

Звертайтеся до фахівців нашої компанії. Наші ключові якості – високий професіоналізм і швидке, оперативне реагування навіть в найскладніших і екстрених ситуаціях.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X