При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

ovoshi 1 - Будівництво холодильної камери для овочів

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Будівництво холодильної камери для овочів

Замовити безкоштовний розрахунок
(050) 193-35-03
(098) 419-19-21

Холодильні камери – це професіональне холодильне обладнання для зберігання овочів, яке являє собою цілі комплекси споруд і будівель. Овочесховища часто бувають зблоковані між собою, що дозволяє забезпечити єдиний технологічний процес. Такі камери є найбільш актуальними, хоча і коштують вони значно дорожче.

Для того, щоб певні види овочів зберігалися на протязі довгого часу необхідно постійно підтримувати певний температурний режим – в даному випадку температури повинні бути низькими, що забезпечується завдяки спеціальним холодильним агрегатам.

Загалом овочесховища слід розділяти на три типи:

 • бурти (найбільш простий тимчасовий тип сховища овочів, який являє собою попросту насип – частіше всього використовують для буряків під час їх збору);
 • траншеї (також тимчасовий тип сховища, котрий вже представляє спеціально вириту яму в ґрунті, де температура на декілька градусів нижча ніж в повітрі);
 • холодильні камери (постійні овочесховища зі спеціальною апаратурою для підтримки вологості та температури повітря, які здатні зберігати фізичні властивості продукту декілька місяців).

Мова піде за останні типи овочесховищ, які на даному етапі найбільш необхідні в розвитку сільського господарства України.

Будівництво овочесховищ в Україні

Овочесховища – це вкрай необхідні споруди, які будуть стрімко розвивати сільське господарство в Україні. Типовий план сучасного овочесховища представляє декілька або навіть одну не надто велику холодильну камеру.

Чим більша кількість холодильних камер знаходиться у комплексі, тим більш вільно може себе почувати власник сховища. Головний плюс великого комплексу в тому, що є можливість зберігати декілька видів овочів в окремих камерах, так я кожна має свій власний холодильний агрегат, який постійно регулює та контролює температурний режим.

Проектування та будівництво сучасних овочесховищ, які відповідають всім стандартам зберігання, необхідно виконувати з урахування цілого і дуже важливого списку вимог, який виглядає наступним чином:

 • повна відповідність санітарно-гігієнічним нормам – овочі потрібно зберігати тільки в чистих приміщеннях, адже в іншому випадку можуть поселитися гризуни, які здатні знищити тони продукту;
 • можливість проведення дезінфекційних робіт (обробка спеціальними хімікатами підлоги та стін) перед завантаженням в камери схову нової партії свіжих овочів;
 • 100%-ва відповідність умовам зберігання того чи іншого виду, сорту овочів;
 • зручність відвантаження продукції та завантаження нової партії;
 • зручність в проведенні оцінки контролю якості зберігання сільськогосподарської продукції, а також зручність під час сортування та перебору овочів.

Будівництво овочесховищ часто куштує мільйони гривень, особливо ціна висока, якщо апаратура є закордонного виробництва. Великі закордонні компанії випускають обладнання високої якості, яке відповідає ціні. Купити сучасні холодильні камери означає один раз витратити великі кошти, щоб потім отримувати вигоду на протязі декількох років.

Які умови необхідні для зберігання овочів в сучасних овочесховищах

Прекрасно відомо, що від умов які були створені в спеціальних холодильних камерах, напряму залежить якість і кількість сільськогосподарської продукції. Основними умовами для зберігання великих партій овочів є:

 • вологість повітря в камері;
 • температура.

Температура в сучасних холодильних камерах для овочів повинна максимально гальмувати життєдіяльність внутрішніх процесів продукту. При цьому температура не має бути надто агресивною, адже сильний холод здатен с легкістю порушувати фізичні властивості овоча. Далеко не всі культури витримують температуру в 0 градусів по Цельсію, наприклад:

 • томати;
 • гарбуз;
 • капуста;
 • картопля і так далі.

Їм достатньо легкого відмороження для того, щоб захворіти та втратити свою поживну цінність. Також слід мати на увазі той фактор, що деякі овочі можуть відійти при збільшенні температури – це стосується цієї з капусти, але при повторній заморозці вона втрачає свої фізичні якості назавжди.

Вентиляція для зберігання овочів

Такий показник як вологість контролюється за допомогою вентиляції. Від цього дуже важливого показника залежить свіжість продукту. Звідси, чим краща система вентиляції, тим краще буде виглядати овоч і тим дорожче можна його продати.

Більша частина видів овочів потребує показника вологості від 85 до 90%. А ось, наприклад, зелень потребує більш вологого середовища – більше 95%. Тоді як часник або цибуля буде зберігатися довго при більш низьких показниках вологості в повітрі – від 70 до 80%. Для овоча достатньо різниці в 2% вологості щоб той почав в’янути. Саме тому якісна вентиляція для зберігання овочів повинна бути якісною та відповідати всім нормам.

Купити холодильні камери для зберігання овочів

Придбати сучасні холодильні камери або просто овочесховища можна тільки у сертифікованих и розвинутих компаніях, котрі гарантують якість свого продукту. Ціни на високоякісну апаратуру є достатньо високою і величезні витрати виправдовують себе у випадку зберігання великої кількості овочів.

Якщо в планах побудувати надійне овочесховище, де можна місяцями зберігати тони овочів різних культур, необхідно звертати увагу тільки на відомих виробників холодильних камер. Купуючи апаратуру у авторитетної компанії, клієнт отримує наступні переваги:

 • гарантія якості на довгі роки – відомі виробники виступають гарантом якості і в разі поломки обладнання готові безкоштовно відремонтувати його, замінити деталі на нові, якщо це зазначено в гарантії;
 • оригінальні деталі;
 • якісна збірка;
 • обладнання відповідає всім нормам безпеки і так далі.

Якщо виникли питання – можете задати їх нашому менеджеру, який розповість всі деталі роботи холодильних камер, цінову політику, особливості монтажу та експлуатації. Контактний номер для зв’язку з менеджером можна знайти на офіційній сторінці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X