При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

prom kamery - Промислові холодильні камери

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Промислові холодильні камери

Замовити безкоштовний розрахунок
(050) 193-35-03
(098) 419-19-21

Промислові холодильні камери – це спеціально облаштовані приміщення, котрі створенні для того, щоб підтримувати необхідну температуру та вологість в камері, що дозволяє зберігати різні продукти харчування на протязі декількох неділь або навіть місяців і років.

Промислові холодильні та морозильні камери використовують в безлічі промислових сфер. Наприклад, без таких камер просто неможливе існування різних промислових підприємств по виготовленню продуктів харчування, складів для зберігання:

 • м’ясних продуктів (м’ясо курки, свинина, телятина, яловичина, гуска);
 • морепродуктів (риба, креветки, молюски);
 • овочів (картопля, капуста, помідори);
 • фруктів(яблука, груші, банани, цитрусові);
 • зелені (кріп, петрушка, зелена цибуля, салат).

Також без промислових холодильних камер не може нормально функціонувати ні одне кафе, ресторан, бар та звичайні великі магазини продуктів харчування.

Такі промислові холодильні та морозильні камери необхідні там, де потрібно підтримувати температуру від 0 до -7 градусів за Цельсієм та в випадку холодильних камер від -8 до -18 градусів за Цельсієм в випадку морозильних камер.

Види промислових камер та особливості їх конструкції

Промислова камер представляє собою конструкцію, яку можна в необхідний момент скласти та розібрати, та яку виготовляють із спеціальних сендвіч-панелей. Такі панелі дуже вигідні, адже мають невисоку цінну, дуже легкі можуть похизуватися хорошими показниками теплоізоляції.

В цілому всі промислові камери можна розділити на два типи:

 • стандартні;
 • нестандартні.

За стандартними камерами розуміють холодильні та морозильні камери стандартного розміру та об’єму. Більшість клієнтів цікавляться саме камери стандартної комплектації, а тому вони виготовляються в великих масштабах та мають невисоку ціну. Нестандартні камери виготовляються на замовлення клієнта – він може самостійно встановлювати розміри та об’єм приміщення, вибрати холодильні агрегати, вентиляційну систему і так далі.

В залежності від температурного режиму холодильні промислові камери слід розділяти на два види:

 • середньотемпературні (підтримують температуру приміщення від -5 до +14 градусів за Цельсієм);
 • низькотемпературні (підтримують температуру приміщення від -5 до – 34 градусів за Цельсієм).

Перші види промислових холодильних камер використовують для того, щоб зберігати продукти харчування на протязі декількох тижнів або місяців. Зазвичай в середньотемпературних камер зберігають фрукти, морепродукти, овочі та зелень. Низькотемпературні камери ідеально підходять для довгострокового зберігання морепродуктів, м’яса, напівфабрикатів зі м’яса і риби. Другий вид камер здатен зберігати продукти на протязі 6-12 місяців.

Кожна промислова камера складається із холодильних агрегатів, які знижують та підвищують температуру повітря за необхідністю, спеціальна атмосферна система для контролю частки О2 (кисню) та СО2 (вуглекислого газу) в повітрі промислової камери, а також зі системи вентилювання.

Будівництво промислових холодильних камер

Будівництво та проектування промислових камер в Україні відбувається за допомогою професіональних компаній з великим досвідом. Якщо запланували купівлю та будівництво промислової холодильної чи морозильної камери, то слід довіряти тільки авторитетним компаніям, які гарантують якість виконаної ними роботи.

Будівництво будь-якої холодильної камери проходить в наступних етапах:

 1. Проектування промислової камери. На цьому етапі спеціалісти роблять проект приміщення, визначаються з розмірами та об’ємом з клієнтом.
 2. Вибір поверхні для будівництва та її підготовка. Поверхня повинна бути максимально рівною – якщо таку знайти не вдається, то її слід вирівняти спеціальною технікою. Якщо будівництво камери проходить у вже готовій споруді, наприклад, кафе, то цей етап можна виключити, як і створення фундаменту.
 3. Будівництво самої споруди зі сендвіч-панелей, про які вже йшла мова дещо раніше. Цей пункт також не є актуальним, якщо споруда вже готова, а спеціалістам тільки необхідно облаштувати приміщення під холодильну чи морозильну камеру, або два в одному, як часто і трапляється.
 4. Проведення комунікацій – встановлення трубопроводу, вентиляційних шляхів.
 5. Монтаж холодильного обладнання, вентиляційної системи та інших.
 6. Проведення тестування працездатності обладнання. Якщо в ході перевірки будуть виявлені дефекти роботи обладнання, то майстри їх виправляють та перевіряють знову.

Готова холодильна чи морозильна камера повинна бути повністю герметичною, обов’язково має відповідати всім нормам безпеки, санітарним та екологічним нормам. Якщо ці умови не будуть виконані, то в камері неможна зберігати продукти харчування, адже вони швидко зіпсуються.

Придбати промислові холодильні камери в Україні

Підприємці із України можуть без проблем придбати холодильні камери вітчизняного виробництва за невисокими цінами. Але слід також звернути увагу та обладнання закордонних компанії, які частіше всього роблять більш якісну продукцію, котра також і куштує більше.

Головне купувати якісне обладнання для ходильних камер, адже від його якості буде залежить рентабельність бізнесу. Якщо холодильна камера буде виконувати свої обов’язки, то про втрату коштів через продукти, які зіпсувалися, можна забути. У високотехнологічних камерах можна зберігати продукти харчування цілими місяцями, що дуже вигідно. Крім того, сучасні холодильні камери не використовують для роботи велику кількість електроенергії, що робить їх дуже вигідними при використанні протягом довгого терміну.

Якщо у вас виникли запитання щодо роботи чи будівництва та купівлі промислових холодильних камер – можете задати їх нашому менеджеру, який з радістю дасть всі відповідні максимально прозоро та зрозуміло для клієнта. Актуальний контактний номер для зв’язку з менеджером можна без проблем знайти на офіційній сторінці нашого сайту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X