При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

mon kond - Ремонт кондиціонерів

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Ремонт кондиціонерів

Ремонт кондиціонерів Київ

Викликати майстра

Ремонт кондиціонерів прийнято проводити, коли ви відкрито помічаєте зміни в роботі кліматичної техніки. Дана техніка сьогодні поширена у всіх сферах життя, завдяки створенню комфортних умов в приміщенні. Такі агрегати по праву вважаються багатофункціональними, надійними і потужними, тому вони масово встановлюються на підприємствах громадського харчування, в точках торгівлі (супермаркети, магазини), на заводах і фабриках, в будинках і квартирах.

Професійний ремонт кондиціонерів: спектр послуг

Майстри нашого центру володіють багаторічним досвідом діагностики кондиціонерів c різними технічними параметрами. Наша робота полягає у виконанні наступних операцій:

 1. Проведення зовнішнього огляду, профілактики системи кондиціонування. Даний етап необхідний для того, щоб виявити механічні пошкодження.
 2. Огляд системи відводу води – при необхідності проводиться розбір і очищення поверхні.
 3. Наші майстри проводять очистку теплообмінника паровою машиною.
 4. Вивчення фреонових труб в місцях з’єднання. Магістраль може зажадати додаткового вальцювання, пайки для зміцнення конструкції. При недостатньому рівні фреону фахівець проводить дозаправку. При наявності тепловтрати виконується теплоізоляція.
 5. Кондиціонери вимагають періодичної чистки від забруднень. Для цього система забору та відведення повітря обробляється дезинфікуючим складом.
 6. Якщо присутні збої в управлінні обладнанням, майстер перевіряє пульт управління і виконує ряд команд для виявлення збою.
 7. Оцінка роботи повітряних жалюзі. Саме цю ділянку системи зазвичай виробляє ряд незручностей для користувача. Заїдання і гальмування жалюзі не дозволяє повітрю вільно проходити в потрібному напрямку.

Ремонт кондиціонерів: бренди

 • Daikin, Mitsubishi, Haier,
 • Toshiba, Fujitsu, LG,
 • Samsung, Panasonic, Hitachi,
 • Ballu, Gree, Hotpoint-Ariston,
 • Daewoo, NEOCLIMA, Electrolux,
 • Carrier, Cooper Hunter.

Наша майстерня в Києві надає гарантію на всі види робіт. Звертайтеся до нас і отримаєте безкоштовну консультацію з виїздом на вашу ділянку для отримання діагностики технічного обладнання. Ми надаємо найбільш широкі умови ремонту промислового холодильного обладнання в столиці за демократичними цінами. Для цього достатньо зв’язатися з нами або залишити заявку на сайті, після чого вам передзвонить менеджер і уточнить всі необхідні деталі.

Наші кваліфіковані інженери нададуть оперативний виїзд на ваш об’єкт, незалежно від ступеня робочої завантаження. Нам відомо все про поломки системи кондиціонування, тому ви можете довірити нам свій комфорт в жаркий сезон.

Ремонт кондиціонерів проводиться в таких випадках

Сучасні технології виробництва кондиціонерів дозволяють користувачам бути впевненими в їх надійності та якісній роботі. Але незважаючи на постійну модернізацію і впровадження інновацій, кондиціонери виходять з ладу або вже в найближчий період після покупки починають демонструвати неприємні ознаки.

У практиці нашого сервісного центру зустрічалися поломки наступного характеру, з якими найчастіше стикаються користувачі кондиціонерів:

 • Кондиціонер не досить охолоджує температуру.

Якщо ви оцінили, що кондиціонер недостатньо охолоджує приміщення і не дарує потрібної температури – він може перевантажуватися від внутрішнього забруднення або відкритих вікон в літній сезон, які значно знижують потужність роботи агрегату. В першу чергу, для цього необхідно провести генеральну очистку фільтра, випарників, що дозволить збільшити продуктивність в кілька разів!

Кондиціонер поглинає мікрочастинки пилу, відходів, які накопичуються в системі і несуть загрозу не тільки температурним режимом, а й здоров’ю користувачів.

У тому випадку, якщо кондиціонер не досить охолоджує приміщення, але внутрішня система знаходиться в ідеальній чистоті – проводиться заправка хладогентом.

 • Наявність неприємного запаху в роботі кондиціонера.

Осідання пилу, вологих частинок на крильчатці системи концентрує неприємний (затхлий) запах. Якщо дане непорозуміння переслідує вас тривалий період – наші майстри проводять очистку кондиціонера професійним антисептиком і парою. Така дезінфекція забезпечить вас нейтральним запахом в приміщенні.

 • Протікання кондиціонера.

Ви помічаєте, що з кондиціонера починає капати вода? Робота спліт-системи в такому режимі говорить про засмічення дренажної системи або повністю неправильному монтажі обладнання. Основною причиною засмічення системи водовідведення є різкі перепади температур. Наприклад, взимку кондиціонер не працює,а тепло, що створює всі умови для появи конденсату. Також з часом дренажна система піддається засмічення пилом, тому професійна чистка системи кондиціонування позбавить вас від ряду проблем.

Виникнення таких збоїв обумовлено високим навантаженням на обладнання, за рахунок використання його в активному режимі. Якщо техніка відчуває постійні різкі температурні перепади, встановлена ​​в приміщенні з підвищеною вологістю або пилом – то може викликати ряд неприємностей. Через це термін служби холодильних агрегатів відчутно знижується, тому важливо своєчасно провести ремонтно-профілактичні роботи для виявлення проблеми і її усунення.

Для грамотного і якісного лагодження систем кондиціонування рекомендується звернутися за допомогою до фахівця. Саме він зробить кваліфікований ремонт з гарантією і сервісним обслуговуванням. При виявленні збою в роботі системи важливо під час подбати про сервісне обслуговування. Наша майстерня проводить широкий спектр робіт по усуненню несправностей кондиціонерів різного рівня складності. За роки діяльності нам вдалося напрацювати базу постійних замовників, які кожні кілька місяців замовляють сервісне обслуговування кондиціонера «під ключ».

Чому варто викликати майстра по ремонту холодильного обладнання

Індивідуальний підхід до замовника. Ви можете бути впевнені в отриманні сервісу європейського рівня з гарантією виконання робіт. Завдяки нам техніка буде служити як мінімум ще кілька років без повторної появи поломки!

Висока швидкість і стабільність. Коли кожну годину на рахунку, підприємство може скористатися оперативним виїздом майстра. Наші фахівці знають алгоритм діагностики і ремонту з високим шансом вирішити цю проблему. Ми знайдемо причину збою, проведемо повну заміну застарілої деталі або причини збою.

Доступні ціни та широкий спектр послуг. За роки діяльності наша компанія виробила стратегію, за якою проводиться комплексна діагностика і ремонт. Ми володіємо всіма необхідними деталями, обладнанням і знаннями. Вартість робіт оптимальна на ринку ремонтних послуг Києва, тому ви будете задоволені співвідношенням «ціна-якість».

Замовляйте діагностику / ремонт кондиціонерів та гарантовано отримуйте значні переваги у створенні комфортних умов життя!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X