При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

obs magaz - Комплексне технічне обслуговування магазинів і супермаркетів

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Комплексне технічне обслуговування магазинів і супермаркетів

Комплексне технічне обслуговування магазинів і супермаркетів Київ

Викликати майстра

Обслуговування холодильного, теплового, електричного обладнання для магазинів, супермаркетів – популярна послуга серед торгових закладів, які виконують продаж продукції і товарів широкого вжитку. Комплексне технічне обслуговування вважається універсальним виходом для об’єктів торгівлі. Кваліфікований фахівець допомагає провести роботи на найвищому рівні.

Дана послуга дозволяє позбавити власників бізнесу від проблем із самостійним обслуговуванням техніки і перебоями в зберіганні / приготуванні продукції, надання комфортних умов перебування працівників та відвідувачів. Магазин і супермаркети періодично стикаються з проблемою системи вентиляції, водопостачання, каналізації, електрики і охолодження продукції. Подібні проблеми викликають ряд незручностей, тому важливо в максимально стислі терміни виконати ремонтно-профілактичні роботи.

Перебої в роботі конкретної системи магазину, супермаркету ведуть до невдоволення клієнта, перебоїв в роботі цілого підприємства, що пов’язано з втратою прибутку. Обслуговування холодильного, теплового, електричного обладнання – популярна послуга для магазинів / супермаркетів, павільйонів, бутиків, яка дозволяє значно скоротити час і кошти замовника.

Що являє собою технічне обслуговування магазинів / супермаркетів

Наша компанія в місті Київ спеціалізується на проведенні технічного обслуговування холодильного, теплового, електричного обладнання для закладів у сфері торгівлі. На сьогоднішній день ми уклали договір про співпрацю з понад 100 компаніями, які довірили нам роботу свого підприємства.

Ми прагнемо стати ближче до замовника, тому встановлюємо лояльні ціни. Нам важливо забезпечити вас оперативним і якісним сервісом, адже від цього повністю залежить діяльність цілого підприємства. Мобільна бригада завжди готова виїхати на виклик з усім необхідним обладнанням, матеріалами, інструментами для виконання ремонтних, технічних робіт від вивозу сміття до заміни компресора в холодильному обладнанні. Укладаючи з нами договір, замовник може бути впевнений в отриманні готового результату рівно в строк.

Якщо ви виявили перебої в роботі холодильного, теплового, електричного обладнання – сміливо звертайтеся до наших фахівців для виявлення проблеми і її подальшого усунення.

Проведення технічного обслуговування обладнання і мереж торгових підприємств дозволяє:

 • Захистити компанію від непередбачених перевірок з боку державних органів. Потребнадзор, МНС тощо не зможуть зробити зауваження вашої компанії, так як ви вчасно скористалися послугами нашого центру.
 • Нормалізувати діяльність цілого супермаркету / магазину і уникнути появи незапланованих аварійних ситуацій. Вам не буде потрібно встановлювати вимушену перерву.
 • Завдяки грамотній розстановці торгових меблів, обладнання, техніки ви зможете заощадити цінний простір і оптимізувати корисну площу.
 • Поліпшити імідж цілого закладу. Відвідувачі будуть задоволені стан торгових рядів і загального стану в вашому магазині / супермаркеті. Таким чином, якість сервісу поліпшується на всі 100%!
 • Зменшення витрат компанії на залученні додаткового обслуговуючого персоналу. Наша послуга – це повноцінний аутсорсинг, який гарантує отримання потрібної якості робіт за доступною ціною. Вам не потрібно утримувати цілий штат працівників.

Наша майстерня в Києві виконує заявки з діагностики, ремонту технічного обладнання, комунікацій супермаркетів і магазинів. Укладення договору з нами гарантує дотримання нами усіх технічних правил. Відповідальний підхід інженерів дозволить вашій компанії уникнути ряду незручностей і значно скоротити очікування на відновлення роботи обладнання.

Хто користується нашими послугами в місті Київ

 • Ринкові прилавки.
 • Заправні станції, точки вуличної торгівлі.
 • Пекарні, фермерські магазини, магазини з продажу м’ясної, рибної, молочної продукції.
 • Зоомагазини.
 • Бутіки з продажу алкогольних і безалкогольних напоїв.
 • Заклади фаст-фуду.
 • Магазини преміум-сегмента.
 • Дискаунтери, супермаркети, універсами.
 • Гіпермаркети з продажу будівельних матеріалів, техніки, обладнання, інструментів, меблів і т.д.
 • Ресторани, кафе, інші заклади в сфері громадського харчування.
 • Морозильні / холодильні склади.
 • Спеціалізовані магазини вузького призначення.

Які види послуг включені в технічне обслуговування торгових підприємств

 1. Проведення капітального ремонту. Проведення водної та каналізаційної систем, виконання монтажу інженерної техніки.
 2. Проведення ремонтних робіт і обслуговування холодильних агрегатів і кондиціонерів. Послуга дозволяє відновити комфортний мікроклімат в приміщенні і забезпечити грамотне зберігання продуктів харчування, інших товарів.
 3. Проведення поточного ремонту, який включає заміну мережі інженерних споруд, виконання штукатурки, фарбування, заміни вікон і дверей.
 4. Проведення ремонтних робіт і обслуговування каналізаційної та водної системи. Виконується прочищення водопроводу для спрощеного проходження водного середовища.
 5. Проведення ремонтних робіт і обслуговування системи електроживлення. Розетки, освітлювальні прилади, проводка – все це періодично виходить з ладу і псує весь робочий процес.
 6. Проведення ремонтних робіт і обслуговування вентиляції. При виявленні збоїв в прийомі і виведенні повітря потрібно в найкоротші терміни усунути збій.
 7. Проведення косметичного ремонту. Фарбування стін, стель. У разі зносу підвісної стелі – старий демонтується і на його місці встановлюється новий.

А також багато-багато іншого! Звертайтеся до нас вже сьогодні і отримуйте ряд привілеїв для поліпшення якості діяльності вашого підприємства.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X