При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

rem ldogen - Ремонт льдогенераторів

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Ремонт льдогенераторів

Ремонт льдогенераторів Київ

Викликати майстра

Льодогенератори – це та техніка, яка знаходить своє застосування і в побуті, і в промисловості. Техніка хоч і проста в експлуатації і досить надійна, але все ж час від часу може працювати нестабільно. Ця машина потрібна для того, щоб отримувати лід у будь-яких кількостях і в різних формах (кубічна, луската, конічна).

На ринку зараз представлено безліч європейських виробників і вітчизняних. Більшість покупців віддає перевагу моделям від Scotsman, Brema, Geneglace, Eksi, Fagor, Karma, Zanussi, Maja, Staff, Funk, Ziegra, Weber. Саме такі прилади найкраще зарекомендували себе в процесі роботи.

Чому ламаються льодогенератори

Ремонт льдогенераторів обов’язково варто почати з з’ясування причин. Будь-яка з технік потребує дбайливого ставлення та експлуатації тільки згідно прописаним в інструкції правилами. Тому не лінуйтеся, з нею знайомитися, щоб потім не пожинати не дуже хороші плоди.

Терміни експлуатації агрегатів залежать і від якості води, і від навантаження, і від вашого охайного ставлення до техніки. Якщо вода у вашому будинку або закладі не відрізняється чистотою і м’якістю, то краще час від часу міняти фільтри, не чекаючи більш серйозних поломок Також ці апарати дуже негативно переносять перестановку: їх в зайвий раз краще взагалі не рухати.

Проблема переміщення льдогенератора пов’язана з тим, що всередині розташовані мідні трубки. Вони самі по собі досить тендітні, можуть виникнути невеликі тріщини. Надалі може виникнути поломка компресора, так як витече холодоагент.

Якщо у вашому будинку напруга в електромережі нестабільна, то незабаром може виникнути проблема з роботою контролерів або мікроплат. Щоб уникнути цього потрібно всього лише встановити стабілізатори напруги, так як ремонт електричної складової – процес копіткий і не з дешевих.

Ремонт льдогенератора краще не відкладати, якщо ви помітили наступні проблеми:

 • лід видається неправильної форми;
 • ви задаєте необхідну кількість льоду, але на виході отримуєте зовсім мінімальну кількість;
 • після того, як лід починає танути, утворюється занадто багато води.

Основні поломки льдогенераторів

Як ми вже говорили, льодогенератор – пристрій досить чутливий не тільки до зовнішніх факторів, а й до якості ресурсів і джерела живлення. Будь-яка техніка не вічна, багато власників великих супермаркетів, кафе, ресторанів хоча б один раз стикалися з поломками апарату.

Буває кілька видів поломок льдогенератора.

 1. Вийшов з ладу компресор

Проблема, як і в будь-якому іншому холодильному обладнанні, дуже серйозна, усувати її потрібно якомога швидше. Це найчастіша поломка, яка трапляється в льодогенераторах в цілому. Він може просто зноситися, так як будь-яка техніка не вічна. У таких агрегатах термін служби цієї деталі становить від 3 до 10 років, все залежить від базової комплектації виробника. Багато в чому в поломці винна виявляється і неправильна експлуатація.

У цьому випадку ремонт буде коштувати досить дорого, так як якісний механізм недешевий, та й робота майстра копітка.

Ця деталь може ламатися по ряду причин:

 • попередній ремонт пройшов неякісно і неправильно. Несумісні механізми не будуть працювати, як потрібно. Саме тому кваліфікованим майстрам в результаті доводиться виправляти помилки непрофесіоналів;
 • несправні вузли, повітроохолоджувач. У цьому випадку ремонт потрібно починати відразу ж, щоб поломка не дійшла в результаті до компресора. Просту неполадку і виправити швидше, і дешевше;
 • неполадки в електромережі: сильні скачки напруги, часті відключення світла;
 • на випарнику ні в якому разі не повинно бути забруднень – так компресор зламається дуже швидко.
 1. Проблема з фільтром

Чистка льдогенератора – досить частий привід для виклику майстра. Як тільки фільтр приходить в непридатність, страждати починають і інші частини апарату. Основною функцією фільтра є осушення генератора. Зазвичай він розташовується в районі конденсатора і вентиля, завдяки яким і відбувається терморегуляція.

Забитий фільтр – поломка не дуже серйозна, але неприємна. Вона згубно впливає на весь процес роботи, через що і знижується продуктивність пристрою в цілому. Про те, що фільтр пора міняти, каже загальне зниження працездатності обладнання. Морозить агрегат гірше, працює не так продуктивно. Якщо пустити проблему на самоплив, то незабаром пристрій вийде з ладу.

 1. Витік фреону

З проблемою, пов’язаною з недоліком холодоагенту в агрегаті, стикалися не лише власники льдогенераторів, а й звичайних побутових холодильників. Найпоширеніша причина витоку – механічні несправності (навіть найменшого). У тому випадку, коли фреону недостатньо, апарат зі своєю прямою функцією буде справлятися набагато гірше.

Але і надлишок холодоагенту може призвести до поломок і некоректної роботи обладнання. Тому довіряти таке непросте питання стоїть тільки справжнім професіоналам своєї справи. З самого початку фахівці встановлюють причину витоку і відновлюють герметичність корпусу. Тільки потім вже можна поповнити запаси фреону.

 1. Поломка конденсатора

Ремонт льдогенераторів вимагає ще й перевірки або заміни конденсатора. Цю несправність ви помітите відразу: як тільки це станеться, всередині корпусу буде висока температура. Відбувається це тому, що холодильний апарат не зможе знімати тепло з конденсатора. Якщо затягнути з викликом майстра, можна спровокувати і зовсім неприємну пригоду – поломку компресора.

Провідні майстри, вже багато років мають справу з холодильним обладнанням, наполягають на необхідності не затягувати і викликати майстра відразу, як виникає проблема. У більшості випадків проста пильність і уважність дозволяють уникнути досить серйозних неполадок і подальшого дорогого ремонту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X