При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

obs restkafe - Комплексне технічне обслуговування ресторанів і кафе

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Комплексне технічне обслуговування ресторанів і кафе

Комплексне технічне обслуговування ресторанів і кафе Київ

Викликати майстра

Обслуговування холодильного, теплового, електричного обладнання для закладів громадського харчування – популярна послуга серед ресторанів, кафе, барів, вуличних фаст-фудів. Заклади такого типу вимагають періодичної допомоги в проведенні технічного обслуговування обладнання. Діагностика і ремонт проводиться під наглядом кваліфікованого фахівця, тому дана послуга дозволяє позбавити власників бізнесу від проблем із самостійним обслуговуванням техніки і перебоями в зберіганні / приготуванні продукції. Заклади громадського харчування часто стикаються з подібними проблемами:

 • Система вентиляції вийшла з ладу.
 • Відбулася проблема з водопостачання та потрібна термінове лагодження.
 • Засмічення каналізації або пошкодження стоків.

Подібні проблеми виникають дуже часто, тому допомога може знадобитися в максимально стислі терміни. Перебої в роботі закладу ведуть до невдоволення клієнта і погіршення іміджу, що абсолютно неприпустимо для власника бізнесу. Обслуговування холодильного, теплового, електричного обладнання – популярна послуга для закладів громадського харчування, яка дозволяє значно заощадити час і кошти на придбання нового обладнання.

Що являє собою технічне обслуговування закладів громадського харчування

Наша майстерня в Києві спеціалізується на обслуговуванні холодильного, теплового, електричного обладнання для закладів громадського харчування. Сьогодні ми співпрацюємо з сотнями замовників, які періодично викликають наших інженерів для перевірки обладнання і його лагодження.

Ми прагнемо забезпечити техніку в працездатному стані, адже від цього повністю залежить діяльність цілого ресторану або іншого закладу. Робота в аварійному режимі з екстреним виїздом на ваш об’єкт – обов’язок нашої команди професіоналів, яка завжди готова підставити плече допомоги.

Якщо ви виявили перебої в роботі холодильного, теплового, електричного обладнання – сміливо звертайтеся до наших фахівців для виявлення проблеми і її подальшого усунення. Ми володіємо великою командою майстрів, тому вам не потрібно очікувати підтвердження. Інженери нашого центру володіють великим багажем знань і цілим набором професійного обладнання для швидкого і ефективного відновлення агрегатів будь-якого конструктивного рівня.

При виїзді майстри володіють усіма необхідними матеріалами, інструментами, обладнанням для ремонту сантехніки, видалення засмічень в каналізаційної системи, вимірювання рівня напруги в системі електромережі і т.д.

Проведення технічного обслуговування холодильного, теплового, електричного обладнання для закладів громадського харчування прийнято ділити на групи:

 1. Проведення діагностики і профілактики каналізаційної, водної, вентиляційної, електричної системи для перевірки їх стану.
 2. Проведення капітального ремонту старого обладнання або установка нової техніки. Даний тип робіт достатньо трудомісткий, тому майстру може знадобитися деякий час для відновлення роботи системи.

Наша майстерня в Києві виконує заявки з діагностики, ремонту технічного обладнання, комунікацій закладів громадського харчування. Укладення договору з нами гарантує дотримання нами усіх технічних приписів. Відповідальний підхід інженерів дозволить вашій компанії уникнути ряд незручностей і значно скоротити очікування на відновлення роботи обладнання.

Які види послуг включені в технічне обслуговування закладів громадського харчування

 • Проведення ремонтних робіт і обслуговування каналізаційної та водної системи. Виконується прочищення водопроводу для спрощеного проходження водного середовища.
 • Проведення ремонтних робіт і обслуговування холодильних агрегатів і кондиціонерів. Послуга дозволяє відновити комфортний мікроклімат в приміщенні і забезпечити грамотне зберігання продуктів харчування / напівфабрикатів.
 • Проведення ремонтних робіт і обслуговування вентиляції. При виявленні збоїв в прийомі і виведення повітря потрібно в найкоротші терміни усунути збій. Якість роботи вентиляції безпосередньо впливає на безпеку працівників закладу та відвідувачів.
 • Проведення ремонтних робіт і обслуговування системи електроживлення. Розетки, освітлювальні прилади, проводка – все це періодично виходить з ладу і псує весь робочий процес. Наші електрики знають тонкощі системи електроживлення, тому ми без проблем замінимо проблемну ділянку.

Крім цього обслуговування закладів громадського харчування включає проведення ремонтно-будівельних робіт:

 • Проведення капітального ремонту. Установка водяної та каналізаційної систем, виконання монтажу інженерної техніки. Перекриття, перегородки, покрівля, фасад – все це включено в пакет «капітальний ремонт».
 • Проведення косметичного ремонту. Фарбування стін, стель. У разі зносу підвісної стелі – старий демонтується і на його місці встановлюється новий.
 • Проведення поточного ремонту, який включає заміну мережі інженерних споруд, виконання штукатурки, фарбування, заміни вікон і дверей.

Додатково майстри проводять господарські операції. У них входить відновлення покриття для підлоги, дверей, меблів, вивісок, рекламних блоків. Даний тип обслуговування робить перебування гостей і працівників закладу безпечних і якісних. До того ж, передчасне проведення відновлювальних робіт знижує майбутні витрати. Вартість робіт залежить від площі приміщення, складності.

На всі види робіт поширюється тривала гарантія. Ми відповідально підходимо до виконання замовлення, тому ви можете бути впевнені в отриманні гідного сервісу за приємними цінами. Нам довірилися понад 100 компаній в місті Київ, які залишилися задоволені ціною і якістю робіт. Залишилися питання? Ми завжди готові надати актуальну інформацію за цінами, проінформувати клієнта про технології робіт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X