При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

zamorozka myasa - Камери шокової заморозки м'яса

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Камери шокової заморозки м’яса

Замовити безкоштовний розрахунок
(050) 193-35-03
(098) 419-19-21

Проблема довготривалого збереження м’яса свіжим напевне уже достатньо давно турбує молодих підприємців. Це продукт, який швидко псується, вимогливий до оточення та легко може бути зараженим бактеріями, проте залишається важливим у промисловості харчування. Без нього не працює майже жодний ресторан (за виключенням хіба що веганських), без нього не має супермаркетів, а ще є спеціальні магазини лише для м’яса!

Його важливо не просто зберегти, а зберегти так, щоб воно не втратило своїх смакових властивостей, та не змінило хімічного складу. А єдиний спосіб це зробити – шокова заморозка м’яса. Завдяки такому методу м’ясо буде не лише виглядати як свіже, але і смакувати не гірше після приготування.

Як працює шокова заморозка м’яса

Цей метод працює так добре не через те, що у ньому використовують наднизькі температури, а через неймовірну швидкість, з якою відбувається процес замороження. Методи звичайного заморожування цьому продукту не підходять, тому що вода, яка розширяється під час охолодження, руйнує м’ясні волокна і псує його структуру. На відміну від такого методу, швидкісне замороження не псує продукцію, тому вона залишається такою ж, як і була до замороження.

 1. М’ясо залишить масу.
  Через випаровування води під час звичайного заморожування, продукти зазвичай значно втрачають у масі, але шокова заморозка не дозволяє цьому відбутись, адже при ній вода кристалізується, а не випарюється.
 2. Зникнуть шкідливі бактерії.
  Більшість шкідливих мікроорганізмів не здатні витримати такий різкий скачок температур, або просто вижити у такому холодному середовищі.
 3. М’ясо не зіпсується.
  Шокова заморозка здатна значно подовжити термін споживання продукції, тому вона буде готова до продажі та приготування іще довгий час, і її не доведеться списувати.

Таким чином можна з упевненістю стверджувати, що цей метод заморожування продуктів підходить м’ясу якнайкраще, зберігаючи його властивості та не псуючи його структури.

Технології швидкого заморожування м’яса

Як у кожного процесу, у швидкісної заморозки м’ясних продуктів є свої секрети та технології. Серед них такі як:

 1. Замороження на стелажах чи у підвішеному стані.
 2. Потрібен правильний розподіл повітря по камері.
 3. У багатьох морозильних камерах заморозки м’яса є видалений спосіб контроля за температурою – наприклад, блок управління, розташований ззовні камери.

Із м’ясом під час шокової заморозки також відбуваються деякі зміни.

 • Рідина, яка була присутня у м’ясі, стає кристалічною, тому м’язова тканина стане більш жорсткою, а жирова – крихкою.
 • Бактерії у замороженому таким чином м’ясі не розмножуються.
 • Чим швидше м’ясо буде заморожене – тим менше воно втратить маси, менше висохне під час цього процесу.
 • При шоковому заморожуванні продукція втратить <1%.
 • Шокова заморозка не знищує «м’ясний сік», тому його смак після приготування залишається соковитим та насиченим.
 • Найкраще зберігати м’ясо під час заморозки у целофанових плівках чи упаковках.
 • Для заморозки найчастіше використовують: колискові скороморозильні апарати (для напівфабрикатів) та спіральні скороморозильні апарати (для цілої неготової продукції).

Чому варто зберігати м’ясо саме таким чином?

 1. Тому що воно зберігатиметься довше.
  Завдяки шоковому методу заморозки м’ясо зберігатиметься довше і довше буде готовим до споживання, бо усі процеси у ньому були зупинені. Тобто розмноження бактерій, що і є причиною псування, при такому методі замороження не відбувається.
 2. Тому що воно не зміниться у порівнянні зі свіжим.
  Вода не випарувалась і не розширилась, то ж волокна м’яса не зруйновані, сік не висушений і маса не втрачена. Таким чином є всі основи вважати, що після розморожування м’ясо буде таким самим корисним, як і свіже, а під час приготування не втратить свого смаку та аромату.
 3. Тому що це економить кошти.
  Таким чином можна утримувати товар значно довше, тобто не бути прив’язаним до збуту і бути більш незалежним від попиту на продукцію.
 4. Тому що так смачніше.
  Зберігаючи м’ясо методом шокової заморозки ви не ризикуєте втратити його неповторний смак, а це означає, що страви, приготовлені із такого м’яса, будуть значно смачнішими усіх інших страв.

Метод шокової заморозки – сучасна технологія, яка змінює виробничий світ. Вона дозволяє зберігати продукти довше без усіляких втрат, ніби призупинити життя у них ненадовго, до того часу, як вони знову будуть розморожені і використані у стравах споживачів. Вона залишає смак і запах незмінними, властивості та користь усе ще на тому ж рівні, як і у свіжих продуктів. Шокова заморозка – це як невеликий крок у майбутнє, що значно спрощує наше життя.

Чому обирають нас

Ми знаємо, що якість залежить від якості. Тому уважно слідкуємо за тим, щоб збірка холодильних камер залишалась ідеальною, їх функціонування – найкращим, і вони працювали без нарікань. Їх не доведеться обслуговувати постійно, тому що наші шокфростери для м’яса здатні сумлінно і самостійно працювати під чуйним контролем свого власника, як окремий працівник вашого підприємства.

Ми тримаємо свої показники на ринку України тому, що знаємо як важливо відповідати поставленій ціні. Шокова заморозка змінює виробничий світ на краще, усе більше підприємців починають обирати саме такі морозильні камери для власного користування, тому що вони вигідні та корисні, з ними зручно, вони легкі у використанні та зрозумілі. Без них не обходиться ні супермаркет, ні ресторан, у них зберігають різноманітні продукти, і їх вартість зрештою повністю виправдовує себе. Усі ті кошти, які підприємці можуть зекономити користуючись нашими морозильними камерами заморозки м’яса (туш, напівтуш, яловичини, свинини, телятини, курятини), перетворяться на якісні продукти та смачні страви, і можливо, одного разу одну з таких страв скуштуєте ви на власному столі.

Сучасні технології змінюють світ, ми хочемо бути частиною цих змін і це саме та причина чому вам варто звернутись саме до нас.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X