При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

mon vent - Монтаж, демонтаж, перенесення систем вентиляції

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Монтаж, демонтаж, перенесення систем вентиляції

Монтаж, демонтаж, перенесення систем вентиляції Київ

Викликати майстра

Системи вентиляції грають найважливіше значення в проектуванні приміщень, так як від цього безпосередньо залежить якість життя і діяльності користувача. Вентиляція може бути спроектована в різних варіаціях, мати підключення до інших систем: водопроводу, каналізаціі, опалення. Монтаж / демонтаж / перенесення вентиляції – технологічно відповідальний процес, котрий вимагає допомоги кваліфікованого інженера з досвідом роботи в сфері організації роботи. Наша компанія спеціалізується на проведенні монтажно-демонтажних робіт вентиляції в Києві. Сьогодні наш центр співпрацює з цілою низкою компаній, які зацікавлені в здійсненні власного проекту або складанні нового із залученням наших фахівців. Команда кваліфікованих майстрів проводить зняття замірів приміщення, де планується виконуватися монтаж вентиляції. При замовленні демонтажу ми виконуємо попередню підготовку робочого майданчика зі збереженням її в охайному стані.

Монтаж, демонтаж, перенесення вентиляції дозволяє власнику реалізувати проект як в житловому, так і торговому, промисловому, офісному (робочому) просторі. Якісний сервіс гарантує достаток клієнта в експлуатації вентиляції протягом багатьох років.

Подбайте про стан і працездатність техніки перед її підключенням разом з нами без переплат – ми встановлюємо лояльні ціни, які будуть по кишені кожному! Незалежно від рівня складності замовлення, ви отримуєте пакет послуг «під ключ» зі складанням якісного проекту вентиляційної системи. Сьогодні багато замовників залишилися задоволені співпрацею з нашою компанією, тому ви можете також приєднатися до числа щасливих клієнтів.

Чому професійний монтаж холодильних камер такий затребуваний

 • Установка устаткування на нове місце з максимально якісною збіркою. Налаштування автоматики для включення техніки ведеться майстром із застосуванням точних обчислювальних інструментів і набору інструментів.
 • Швидкість. Професійні монтажні роботи не займуть великий відрізок часу, тому ви за максимально короткий термін зможете користуватися роботою агрегату.
 • Гарантія тривалого терміну служби. Правильна установка дозволяє продовжити термін служби пристрою до 10 років без появи перших збоїв.
 • Висока якість збірки. Інженери володіють всім необхідним обладнанням, інструментами для якісного монтажу агрегату будь-якого рівня складності.

Монтаж холодильних камер – це вигідна справа для багатьох підприємств в сфері громадського харчування і сервісу. Найчастіше обладнання встановлюється в супермаркетах, барах, точках вуличної торгівлі, ресторанах. Замовлення послуг у фахівців дозволяє виключити ризики пошкодження, поломки техніки з її подальшим зносом. Кваліфікований майстер володіє великим багажем знань для проведення безпечної і швидкого транспортування, монтажу і демонтажу обладнання будь-якого розміру.

Наша компанія виконує монтажно-демонтажні роботи по всьому Києву з оперативним виїздом в будь-яку частину міста. Перед тим, як виконати установку, техніка має повністю розібраний вид. У збірці ми керуємося не тільки досвідом і знанням кожної деталі, але і технічної інструкцією по якій кожна деталь буде працювати як годинник. Підключення агрегату до джерела живлення вимагає від інженера перевірки стану мережі і рівня напруги самого пристрою.

Монтаж / демонтаж вентиляції та його етапи

 • Видалення старої системи при необхідності виконати установку нової вентиляції. Демонтаж проводиться із застосуванням сучасного обладнання.
 • Наші фахівці приділяють велику увагу акуратності, тому звернення з технікою не викличе у вас зауважень. Попередньо майстер проводить підготовку робочої площі для розміщення інструментів, зберігання матеріалів і т.д.
 • Об’єкт комплектується обраним обладнанням на раніше обумовленому місці з замовником. Комплектація системи залежить від її підключення до інших контурам (опалення, трубопровід каналізації / води).
 • Монтаж включає використання різних клапанів, повітряних ходів, фільтрів, а також багатьох інших деталей для повноцінного та безпечного роботи вентиляційної системи. Виконання всіх технологічних вимог забезпечує користувача якісної вентиляцією на довгі роки.
 • Запуск системи і оформлення технічних документів із зазначенням вимірів, вимог і рекомендацій.

Майстри знають всі тонкощі розбору, упаковки та перевезення вентиляції. Після виконання демонтажу виконується діагностика обладнання на ознака дефектів і внутрішніх неполадок, які могли виникнути в процесі експлуатації.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X