При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

mon kamera - Монтаж, демонтаж, перенесення холодильних камер

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Монтаж, демонтаж, перенесення холодильних камер

Монтаж, демонтаж, перенесення холодильних камер Київ

Викликати майстра

Холодильні камери – тип промислового і торгового устаткування, яке виконує охолодження продуктів, напівфабрикатів і готових страв для різних сфер обслуговування. Холодильні камери можуть мати різні габарити – деякі з них використовуються в якості шафи для зберігання великого обсягу продукції. Послуга монтажу / демонтажу / перенесення холодильних камер – комплексний спектр робіт з налаштування та обслуговування промислової і торговельної техніки. Наша компанія спеціалізується на проведенні монтажно-демонтажних робіт в Києві з транспортування в потрібний пункт призначення. Даний тип послуг активно затребуваний серед великих підприємств, готелів, ресторанів, кафе, заводів і фабрик. Команда кваліфікованих фахівців проводить зняття вимірів, розбір, збірку, підключення техніки.

Монтаж, демонтаж, перенесення холодильних камер дозволяє власнику забути про проблеми екстреного обслуговування устаткування. Отримання якісного сервісу з гарантією успішного проведення робіт – політика нашої фірми.

Подбайте про стан і працездатність техніки перед її підключенням разом з нами без переплат – на всі види робіт встановлена ​​мега приємна ціна! Майстерня проводить широкий спектр робіт, незалежно від рівня складності замовлення. Сьогодні багато замовників залишилися задоволені співпрацею з нашою компанією, тому ви можете також приєднатися до числа щасливих клієнтів.

Чому професійний монтаж холодильних камер такий затребуваний

 • Установка устаткування на нове місце з максимально якісною збіркою. Налаштування автоматики для включення техніки ведеться майстром із застосуванням точних обчислювальних інструментів і набору інструментів.
 • Швидкість. Професійні монтажні роботи не займуть великий відрізок часу, тому ви за максимально короткий термін зможете користуватися роботою агрегату.
 • Гарантія тривалого терміну служби. Правильна установка дозволяє продовжити термін служби пристрою до 10 років без появи перших збоїв.
 • Висока якість збірки. Інженери володіють всім необхідним обладнанням, інструментами для якісного монтажу агрегату будь-якого рівня складності.

Монтаж холодильних камер – це вигідна справа для багатьох підприємств в сфері громадського харчування і сервісу. Найчастіше обладнання встановлюється в супермаркетах, барах, точках вуличної торгівлі, ресторанах. Замовлення послуг у фахівців дозволяє виключити ризики пошкодження, поломки техніки з її подальшим зносом. Кваліфікований майстер володіє великим багажем знань для проведення безпечної і швидкого транспортування, монтажу і демонтажу обладнання будь-якого розміру.

Наша компанія виконує монтажно-демонтажні роботи по всьому Києву з оперативним виїздом в будь-яку частину міста. Перед тим, як виконати установку, техніка має повністю розібраний вид. У збірці ми керуємося не тільки досвідом і знанням кожної деталі, але і технічної інструкцією по якій кожна деталь буде працювати як годинник. Підключення агрегату до джерела живлення вимагає від інженера перевірки стану мережі і рівня напруги самого пристрою.

Як здійснюється перенесення холодильних камер

 • Залишайте заявку на замовлення на нашому сайті або телефонуйте за номером. Менеджер нашої фірми уточнить у вас всі деталі перевезення: розмір техніки, вага, місце завантаження і вивантаження, інші тонкощі установки холодильних камер.
 • Наші фахівці приділяють велику увагу акуратності, тому звернення з технікою не викличе у вас зауважень. Відповідальний і індивідуальний підхід гарантовано!
 • Виїзд на вашу ділянку здійснюється з усіма необхідними інструментами для якісного і швидкого демонтажу та транспортування обладнання до місця розвантаження.
 • Важливо, що пристрій міцно кріпиться в кузові, що дозволяє виключити перевертання, механічне пошкодження техніки при недостатню якість воріт. Великий автопарк і досвід водіння дозволяє створити всі умови для надання сервісу європейського зразка.

Демонтаж холодильних камер

Майстри знають всі тонкощі розбору, упаковки та перевезення холодильних камер. Після виконання демонтажу виконується діагностика техніки на ознака дефектів і внутрішніх неполадок, які могли виникнути в процесі експлуатації.

Кваліфікована допомога експерта – правильне рішення, яке дозволяє в найкоротші терміни виконати демонтаж і перенесення обладнання. Скористатися послугою демонтажу і перенесення не так дорого, так як ми прагнемо встановлювати лояльні ціни. Наша майстерня проводить комплексну розбирання агрегату відповідно до технікою безпеки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X