При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

mon holmebel - Монтаж і демонтаж холодильних меблів

Доставка

  • - Способы доставки - любой.
  • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

  • - Форма оплаты - любая;
  • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

  • - Официальная гарантия от производителя;
  • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Монтаж і демонтаж холодильних меблів

Монтаж і демонтаж холодильних меблів (вітрин, бонет, регалів, гірок) Київ

Викликати майстра

Холодильні меблі – торгове обладнання, яке застосовується в сфері торгівлі і виробництва для зберігання продукції. До групи холодильних меблів входять вітрини, бонети, регали, гірки, які використовуються в якості місця для зберігання продуктів, напівфабрикатів, готових страв в охолодженому і замороженому вигляді. Послуга монтажу / демонтажу / перенесення холодильних меблів значно полегшує питання по обслуговуванню техніки професійними майстрами. Наша компанія спеціалізується на проведенні широкого спектра технічних робіт в Києві із залученням професійних інженерів. Великі промислові об’єкти, готелі, ресторани, кафе, інші заклади постійно потребують проведення монтажних і демонтажних робіт з можливістю транспортування обладнання на потрібний об’єкт. Команда наших кваліфікованих інженерів виконує складання, розбирання, підключення, обслуговування, перенесення техніки різного рівня складності. Майстри знають тонкощі проведення робіт, тому при необхідності можуть використовувати додаткове оснащення для підгонки обладнання до нових умов експлуатації.

Монтаж, демонтаж, перенесення холодильних меблів виконується з застосуванням професійного обладнання, обчислювальної техніки і власних запчастин, які є в наявності у наших інженерів. Отримання якісного сервісу з гарантією успішного проведення робіт – стратегія нашого центру. Ми допомагаємо оперативно і якісно вирішити проблему з установки, демонтажу, транспортування холодильної техніки. Виникли труднощі? Звертайтеся до нас прямо зараз і ми зберемо всі ресурси для надання якісного сервісу.

Подбайте про стан і працездатність холодильних меблів перед їх установкою разом з нами. На всі види послуг поширена приємна вартість, тому ви будете приємно здивовані співвідношення «ціна = якість». Майстерня проводить правильний і грамотний монтаж з високим ступенем акуратності в збірці холодильних агрегатів.

Переваги монтажу і демонтажу холодильної меблів в нашій фірмі

  • Високий рівень сервісу від професіоналів своєї справи. Наша фірма співпрацює з величезним числом компаній, які залишилися задоволені якістю виконаних робіт.
  • Оперативність. Висока швидкість і зібраність наших інженерів дозволяє зменшити час очікування для підключення або транспортування системи на нове місце експлуатації.
  • Висока якість збірки. Інженери володіють всім необхідним обладнанням, інструментами для якісного монтажу агрегату будь-якого рівня складності.
  • Гарантія на всі види робіт. Професійний сервіс дозволяє бути впевнені в отриманні гідного результату, який буде радувати власника довгі роки. Безперебійна робота техніки на багато років вперед – головне завдання в проведенні монтажних робіт.

Кваліфікована допомога експерта – правильне рішення, яке дозволяє в найкоротші терміни виконати демонтаж і перенесення обладнання. Скористатися послугою демонтажу і перенесення не так дорого, так як ми прагнемо встановлювати лояльні ціни.

Холодильні меблі бувають внесені і вбудовані. У сфері торгівлі великою популярністю користуються холодильні вітрини / камери виносного типу. Завдяки їм можна ефективно збільшити корисну площу в торговому залі і здійснити якісні монтажні роботи. Найчастіше обладнання встановлюється в супермаркетах, барах, точках вуличної торгівлі, ресторанах. Замовлення послуг у фахівців дозволяє виключити ризики пошкодження, поломки техніки з її подальшим зносом. Кваліфікований майстер володіє великим багажем знань для проведення монтажу обладнання будь-якого розміру. Зі свого боку замовник отримує значну економію власних ресурсів і впевненість в подальшому обслуговуванні агрегату.

Транспортування холодильних меблів

Бажаєте виконати перевезення холодильної техніки найбезпечніше? Ми надаємо надійний сервіс власникам бізнесу. Наші фахівці приділяють велику увагу акуратності, тому звернення з технікою не викличе у вас зауважень. Відповідальний і індивідуальний підхід гарантовано! Спеціальна техніка дозволяє виконати максимально надійне транспортування з мінімальними ризиками. Виїзд на вашу ділянку здійснюється з усіма необхідними інструментами для якісного і швидкого демонтажу та транспортування обладнання до місця розвантаження.

Майстри знають всі тонкощі розбору, упаковки та перевезення холодильних камер. Ми приділяємо велику увагу компактному розташуванню техніки, попереднього проведення техогляду для виявлення поломок і підвищення працездатності техніки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X