При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

rem tepnasos - Ремонт і обслуговування теплових насосів

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Ремонт і обслуговування теплових насосів

Ремонт і обслуговування теплових насосів Київ

Викликати майстра

Ремонт і обслуговування теплових насосів може проводиться як самостійно, так і з залученням до роботи професійних інженерів. Даний тип обладнання користується великою популярністю серед різних підприємств для нагріву повітря в приміщенні. Такі агрегати по праву вважаються багатофункціональними, надійними і потужними, тому вони масово встановлюються на підприємствах громадського харчування, на заводах і фабриках, в будинках і квартирах, офісах і т.д.

Сучасне проведення ремонту та обслуговування теплових насосів – гарантія швидкого виправлення проблеми з комплексною діагностикою. Майстри нашого центру володіють багаторічним досвідом обслуговування і ремонту теплових насосів з різними технічними характеристиками.

Ми ремонтуємо і обслуговуємо теплові насоси в таких містах Київської області: (Бориспіль, Боярка, Білогородка, Бровари, Буча, Вишневе, Вишгород, Васильків, Обухів, Українка, Ірпінь, Коцюбинське, Петропавлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Чайки, Новосілки).

Чинимо і обслуговуємо теплові насоси у всіх районах Києва: Голосіївський, Святошинський, Солом’янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський.

Для чого потрібно проводити регулярне обслуговування теплових насосів

Наша робота полягає у виконанні наступних операцій:

 1. Проведення зовнішнього огляду, профілактики системи нагріву повітря. Даний етап необхідний для того, щоб виявити механічні пошкодження.
 2. Діагностика рівня тиску системи під час всмоктування і нагнітання.
 3. Наші майстри проводять оцінку нагріву системи в приміщенні, визначають перегрів і величину напруги на компресор.
 4. Оцінка параметрів дозволяє встановити поломку і в найкоротші терміни усунути її. Проведення періодичної профілактики – впевненість користувача в своєчасному пошуку збоїв і їх ремонті.
 5. Теплові насоси вимагають періодичної чистки від забруднень. Для цього система забору та відведення повітря обробляється дезінфікуючим складом.
 6. Якщо присутні збої в управлінні обладнанням, майстер перевіряє пульт управління і виконує ряд команд для виявлення збою.
 7. Оцінка роботи повітряних фільтрів. Вихід з ладу фільтрів веде до зупинки роботи всієї системи з її подальшим перегрівом і погіршенням продуктивності.

Ремонт теплових насосів включає широкий спектр робіт

Наша майстерня в Києві надає гарантію на всі види робіт по усуненню проблем теплового обладнання. Звертайтеся до нас і отримаєте безкоштовну консультацію з виїздом на вашу ділянку для отримання діагностики технічного обладнання, зняття замірів. Ми надаємо всі ресурси для підтримки агрегату в робочому стані. Інженери нашої компанії володіють всім необхідним обладнанням, інструментами та комплектуючими для швидкого відновлення теплової системи.

Наші кваліфіковані інженери нададуть оперативний виїзд на ваш об’єкт, незалежно від ступеня робочого завантаження у зручний для вас час. Нам відомо все про поломки теплових насосів, тому ми проводимо:

 • Заправку фреону і виявлення протікання спеціальним приладом. Дозаправка проводиться якісним і екологічним-чистим фреоном.
 • Заміна і перепайка теплообмінників на фірмові моделі, які відповідають технічним характеристикам пристрою.
 • Проводимо заміну компресора або при можливості відновлюємо його.
 • Виконуємо ремонт або заміну циркуляційного насоса.
 • Замінюємо або налаштовуємо впускні клапани на компресорі агрегату.
 • Діагностуємо і виправляємо проблеми з теплорегулюючим вентилем для підвищення продуктивності обладнання.
 • Виявляємо проблеми в роботі випарника і налаштовуємо його площу для нормалізації потужності.

Ремонт теплових насосів і його особливості

Сучасні технології виробництва теплових насосів дозволяють користувачам бути впевненими в їх надійності та якісній роботі. Але незважаючи на постійну модернізацію і впровадження інновацій, насоси виходять з ладу або вже в найближчий період після покупки починають демонструвати збої в роботі, погіршення продуктивності. Поява збоїв в роботі теплового насоса пов’язано з:

 • Проблемами в роботі нагнітального вентиля.
 • Недостатньому охолодженні конденсатора.
 • Недостатня вентиляція або підвищена температура навколишнього середовища.
 • Конденсатор досить зношений або забруднений.
 • Рівень холодоагенту є підвищеним або недостатнім.
 • Конденсатор має недостатньо місця для випаровування газів.

Виникнення таких збоїв пов’язано з високим навантаженням на обладнання, порушенням правил експлуатації, а також неправильним монтажем. Для грамотної і якісної діагностики теплових насосів рекомендується звернутися за допомогою до фахівця. Саме він зробить кваліфікований ремонт з гарантією і сервісним обслуговуванням. Наша майстерня проводить широкий спектр робіт по усуненню несправностей теплових насосів різного рівня складності. За роки діяльності нам вдалося напрацювати базу постійних замовників, які кожні кілька місяців замовляють сервісне обслуговування кондиціонера «під ключ».

Замовляйте діагностику / ремонт теплових насосів і гарантовано отримуйте значні переваги у створенні комфортних умов життя!

Чому варто скористатися послугами фахівця по ремонту теплових насосів

Доступні ціни та широкий спектр послуг. За роки діяльності наша компанія виробила стратегію, за якою проводиться комплексна діагностика і ремонт. Ми володіємо всіма необхідними деталями, обладнанням і знаннями. Вартість робіт оптимальна на ринку ремонтних послуг Києва, тому ви будете задоволені співвідношенням «ціна-якість».

Висока швидкість і стабільність. Коли кожна годину на рахунку, підприємство може скористатися оперативним виїздом майстра. Наші фахівці знають алгоритм діагностики і ремонту з високим шансом вирішити цю проблему. Ми знайдемо причину збою, проведемо повну заміну застарілої деталі або причини збою.

Індивідуальний підхід до замовника. Ви можете бути впевнені в отриманні сервісу європейського рівня з гарантією виконання робіт. Завдяки нам техніка буде служити як мінімум ще кілька років без повторної появи поломки!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X