При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

banan - Камери для дозрівання бананів

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Камери для дозрівання бананів

Замовити безкоштовний розрахунок
(050) 193-35-03
(098) 419-19-21

Банан посідає одне з перших місць у світі у об’ємі поставок до більше 100 країн світу. Цей плід полюбляють дорослі та діти, його обожнюють додавати до десертів, головних страв, у косметичні засоби та навіть ліки.. Україна – один із найбільших покупців бананів у Європі з країн Азії та Латинської Америки. Наша країна займає передове місце за кількістю бананів на прилавках ринків, у супермаркетах. Власники бізнесу можуть впевнено вести діяльність з реалізації та подальшої переробки бананів, але це неможливо уявити без використання спеціального обладнання для дозрівання фруктів. Довготривале збереження та транспортування бананів  – це ефективний спосіб ведення бізнесу, але інколи важливо зкоротити термін дозрівання цієї тропічної ягоди та скористатись сучасними технологіями.

Ви маєте вигідну можливість придбати обладнання для газації (штучного дозрівання)бананів. Цей процес відбувається за рахунок виробітку етилену – натурального газу, який випаровують фрукти та ягоди при повному дозріванні. Такий метод є повністю безпечним для користувача та майбутнього споживача. Саме етилен дозволяє зеленим та несмачним бананам отримати традиційний жовтий колір та неперевершений смак.

Вартість обладнання для штучного дозрівання бананів повністю залежить від потужності, сучасності та характеристик системи. Ви маєте вигідну пропозицію купити професійні системи газації бананів, які користуються великим попитом серед промислових та торгових підприємств.

Характеристики та особливості автоматизованого дозрівання бананів

Системи дозрівання бананів дозволяють перетворити крохмаль, що міститься у великій кількості в зелених бананах, у фруктозу. Техніка будується згідно сучасним стандартам якості, відповідає екологічним вимогам, тому довготривале використання системи холодильних системах повністю безпечне для здоровь’я користувача та майбутнього покупця.

 • Ціна на агрегати від вітчизняних та іноземних виробників оптимально впишеться у бюджет вашої компанії та швидко окупиться, за рахунок великого об’єму та потужності. Техніка такого рівня активно розповсюджена у сфері промисловості та торгівлі, тому ви можете бути впевнені в її якості та терміні експлуатації.

Етапи штучного дозрівання бананів у обладнанні:

 • Температура внутрішнього середовища становить +13 градусів Цельсія. На цьому етапі відбувається процес дозрівання.
 • Режим газації починає працювати за температури +14 градусів Цельсію. На цьому етапі прилад починає випаровування етилену для надання недозрілим плодам товарного вигляду та оригінального смаку.
 • Тепер запускається процес дозрівання, а далі система вмикає режим охолодження.

Зберігання дозрілих бананів ведеться за температури +14 градусів Цельсію. Усього банан проходить сім етапів зрілості – від повністю зеленого до коричневого, але оптимальним форматом для масового продажу є жовтий колір з ледь помітним зеленим відтінком. Термін зберігання таких бананів може досягати 2-3 тижня, за рахунок знаходження продукту під низькою температурою. За кімнатною температурою зберігання бананів можливе усього 3-5 діб, тому важливо підходити до процесу дозрівання максимально відповідально.

Особливості роботи систем штучного дозрівання бананів

Для цього використовується спеціальний газ етилен марки 32. Система відрізняється достатньою герметичністю та автоматизованим типом управління. Обладнання без проблем виконує нагрівання та охолодження плодів з використанням режиму зволоження повітря та запуску етилену.

Переваги впровадження автоматичних систем дозрівання бананів

 • Доступність.  Вартість професійного оснащення представлена на середньому рівні. Вартість залежить від потужності, габаритів (внутрішнього об’єму) та виробника технічного обладнання.
 • Легкість в управлінні. Компьютеризоване управління дозволяє вести контроль за операціями та роботою обладнання дистанційно. Наявність регуляторів температури, вологості спрощує процедуру зберігання продукції на довготривалій основі.
 • Високий статус якості обладнання. Системи штучного дозрівання комплектується деталями із якісних матеріалів, які не потребують ремонту та заміни у перші сезони використання. Використання професійних сендвіч-панелей у конструкції запобігає температурним втратам та проникненню шкідливих речовин з довколишнього середовища.
 • Масштабність. Можливе одночасна обробка великої партії бананів. Це спрощує питання організації складу на базі підприємства. До того ж, обладнання можна використовувати незалежно від сезону.
 • Автоматизація процесу обробки продукції. Система вентиляції, охолодження ведеться у автономному режимі за допомогою розумної системи управління. Налагодження системи відбувається ще на етапі монтажу. Використання автоматики від європейських виробників гарантує безперебійність процесу. Це не тільки спрощує процес управління системою, але й модернізує її із середини.

Рекомендовано періодично проводити профілактику роботи та стану систем для дозрівання бананів. Послуги професійного майстра запобігають поширенню проблеми та допомагають оперативно її виявити. Багато користувачів не звертають увагу на експлуатаційний стан техніки, хочу від нього повністю залежить подальша доля бізнесу. Для цього варто обирати лише нову та фірмову техніку, яка не має ознак експлуатації та гарантовано пропрацює тривалий термін.

Замовляйте просто зараз обладнання для дозрівання бананів у нашому центрі та отримайте привабливі цінові пропозиції для вашого бізнесу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X