При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

mon vynosholod - Монтаж і демонтаж виносного холоду

Доставка

  • - Способы доставки - любой.
  • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

  • - Форма оплаты - любая;
  • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

  • - Официальная гарантия от производителя;
  • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Монтаж і демонтаж виносного холоду

Монтаж і демонтаж виносного холоду, виносних холодильних агрегатів Київ

Викликати майстра

Виносний холод – є тип промислового і торгового устаткування, яке виконує функцію охолодження і зберігання продукції за межами основного складу. Така техніка максимально надійна, проста в експлуатації, довговічна, універсально вписується в будь-яку обстановку. Холодильні виносні агрегати представлені в різних варіаціях. Багато з них використовуються в якості шафи для зберігання продукції: продуктів, напівфабрикатів, готових страв в торговому залі супермаркету, магазину, бару, ресторану.

Послуга монтажу / демонтажу / перенесення виносного холоду завжди була актуальною серед торгових закладів та громадського харчування. Наша компанія спеціалізується на проведенні монтажно-демонтажних робіт з наданням перенесення техніки в Києві. З нами співпрацюють багато підприємств готельно-ресторанного бізнесу та торгівлі, які зацікавлені в отриманні якісного сервісу з гарантією якості.

Монтаж, демонтаж, перенесення виносного холоду дозволяє власнику забути про проблеми обслуговування обладнання, а також вирішити багато організаційних питань. Ми забезпечуємо клієнта всім необхідним для швидкого і легкого старту в роботі виносних холодильних агрегатів. Приємна вартість на всі види робіт дозволить вам не переплачувати, а навіть економити на замовленні послуг транспортної компанії. З нами ви отримуєте комплексний пакет послуг, який включає розбирання / складання / підключення / діагностику / перевезення / ремонт з гарантією якості «під ключ». Майстерня проводить широкий спектр робіт, незалежно від рівня складності замовлення в зручний для вас час. Сьогодні багато замовників залишилися задоволені співпрацею з нашою компанією, тому ви можете також приєднатися до числа щасливих клієнтів.

Чому професійний монтаж / демонтаж виносного холоду такий популярний

  • Ми знаємо тонкощі установки техніки відповідно до правил техніки безпеки, габаритів торгового залу, тонкощів температурного режиму і правил експлуатації. Монтаж під наглядом професійних інженерів гарантує тривалий термін експлуатації обладнання.
  • Швидкість. Професійні монтажні роботи не займуть великий відрізок часу, тому ви за максимально короткий термін зможете користуватися роботою агрегату.
  • Перевірка стану техніки перед її транспортуванням та складанням. Ми допоможемо виявити приховану проблему, яка може негативно позначитися на подальшій роботі агрегату в торгово-промислових умовах.
  • Висока якість збірки. Інженери володіють всім необхідним обладнанням, інструментами для якісного монтажу агрегату будь-якого рівня складності.

Проведення монтажних і демонтажних робіт дозволяє власнику бізнесу бути вільним від усіх турбот і перекласти їх на досвідчені плечі наших професіоналів. Замовлення послуг у фахівців – гарантія мінімізації ризиків в пошкодженні, неправильного встановлення, комплектації обладнання, що може негативно позначитися на подальшій діяльності фірми. Кваліфікований майстер гарантує швидкий і безпечний сервіс, незалежно від габаритів техніки і її функціональних особливостей.

Транспортування виносного холоду (централей)

Залишайте заявку на замовлення на нашому сайті або телефонуйте за номером. Менеджер нашої фірми уточнить у вас всі деталі перевезення: розмір техніки, вага, місце завантаження і вивантаження, інші тонкощі установки холодильних камер.

Наші фахівці приділяють велику увагу акуратності, тому звернення з технікою не викличе у вас зауважень. Відповідальний і індивідуальний підхід гарантовано!

Виїзд на вашу ділянку здійснюється з усіма необхідними інструментами для якісного і швидкого демонтажу та транспортування обладнання до місця розвантаження.

Важливо, що пристрій міцно кріпиться в кузові, що дозволяє виключити перевертання, механічне пошкодження техніки при недостатній якості воріт. Великий автопарк і досвід водіння дозволяє створити всі умови для надання сервісу європейського зразка.

Наша компанія виконує монтажно-демонтажні роботи по всьому Києву з оперативним виїздом без попереднього замовлення. Фахівці нашої фірми попередньо приїдуть на вашу ділянку, оцінять площу території, виміряють місце і запропонують варіанти установки техніки. Ми готові прорахувати і підготувати проект на індивідуальну вимогу замовника з використанням сучасних шумоізоляційних і теплоізоляційних матеріалів, обладнання останнього покоління.

Кваліфікована допомога експерта – ваша впевненість в отриманні надійного і швидкого результату з високим рівнем результативності для вашого бізнесу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X