При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

yagody - Камери для охолодження ягід

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Камери для охолодження ягід

Замовити безкоштовний розрахунок
(050) 193-35-03
(098) 419-19-21

Ви шукаєте професійне холодильне обладнання для зберігання ягід? Україна на сьогоднішній день є рекордсменом у Європі з кількості імпорту та експорту ягід, які користується популярністю серед покупців. Завдяки таким системам, власники бізнесу можуть бути впевнені у довготривалому зберігання ягід та збереженні їх первинних властивостей. Для цього існують спеціальні холодильні камери, які пристосування для довготривалого зберігання:

 • журавлини,
 • полуниці,
 • суниці,
 • ожини,
 • агрусу,
 • чорниці,
 • брусниці,
 • смородини,
 • бузини.

Та інші види ягід, які розповсюджені у відкритому продажі на ринках, у магазинах, супермаркетах. Пропонуємо вам придбати професійне сучасне обладнання для зберігання ягід від вітчизняних та іноземних виробників. Холодильні агрегати такого рівня користуються великою популярністю серед власників бізнесу: супермаркети, овочеві та фруктові склади, промислові об’єкти.

Зберігання ягід відбувається за наступними правилами:

 • Шокова заморозка — -10 — -5 градусів Цельсію, +10 — оптимальна позначка для охолодження ягід.
 • Вологість повітря складає від 85 до 95%. Такі умови дозволяють зберігати першочерговий стан ягід, їх смак та корисні властивості. Це необхідний параметр для збереження товарного вигляду продукту. Користувач може контролювати рівень вологості за допомогою додаткового обладнання, яке веде управління усією системою.
 • Додаткова концентрація вуглекислого газу (5%). Саме поєднання кисню та карбон оксиду, який система штучно виробляє, сповільнює розвиток мікроорганізмів, не дозволяє розвиватись паразитам, грибкам та плісняві. Мінімальна кількість вуглекислого газу повністю безпечна для організму людини, не шкодить довколишньому середовищу. При цьому, необхідно періодично проводити провітрювання камери.

Характеристики та особливості камер схову для ягід

Камери для зберігання ягід доступні у декількох форматах: шокова заморозка та охолодження. Перший формат адаптований для довготривалого зберігання у промислових масштабах та для великих ресторанів, кафе. Охолодження направлене на зберігання ягід у рамках місяця до 2 місяців, в залежності від вологості та температури повітря. Такі системи допомагають організувати склад або торгове приміщення, де відбувається розташування партії товару. Техніка будується за допомогою спеціальних сендвіч-панелей, завдяки яким температура камери залишається на встановленому рівні без втрат. Вартість холодильних комерційних систем повністю залежить від потужності та об’єму сховища, а також додаткового приладдя. Техніка, яка представлена у каталозі нашої компанії, пройшла комплексну перевірку якості комплектуючих та відповідність екологічним стандартам, тому довготривале зберігання ягід у таких системах повністю безпечне для здоровья людини.

Системи шокової заморозки повністю адаптовані для зберігання таких делікатних ягід, як малина, ожина, суниця, але тут також можна зберігати фрукти: персик, абрикос, та інші. Тобто такі системи є універсальними, тому що підлягають налаштуванню під кожен окремий вид та сорт ягоди/фрукту.

Переваги купити холодильне обладнання для зберігання ягід

 1. Легкість в проведенні монтажу та користування. Спрощене управління системою дозволяє вести контроль за операціями максимально просто та без наявності спеціальних професійних знань. Додаткове оснащення системи регуляторами температури, вологості дарує ефективний результат для власника бізнесу.
 2. Довготривале зберігання. Устаткування допомагає вирішити питання довготривалого зберігання ягід. Висока холодопродуктивність та якісна циркуляція повітря запобігають залежуванню та формуванню плісняви, грибку. За звичайних ягода може не псуватись усього декілька днів, тому наявність холодильних систем — це гарантія прибутковості вашого бізнесу без фінансових втрат.
 3. Тривалий термін експлуатації. Устаткування формується з використання максимально якісних комплектуючих та матеріалів, тому система працює без необхідності ремонту 4-5 років. Рекомендовано проводити періодичну профілактику системи.
 4. Зручність. Холодильні системи мають доволі простору внутрішню камеру, навіть у найменшому форматі. Це дозволяє користувачеві вільно пересуватись у середині, розміщувати товар та організовувати процес.
 5. Універсальність. Агрегат може працювати без зупинки на протязі цілого року, або використовуватись посезонно. Також ви можете налаштовувати систему під конкретний вид ягоди. Техніка відповідає світовим стандартам та гарантує ефективність у веденні бізнесу з реалізації ягід.
 6. Доступність. Ціна професійного обладнання представлена на середньому рівні. Вартість залежить від потужності, габаритів (внутрішнього об’єму) та виробника технічного обладнання.

Характеристика систем для зберігання ягід

Системи охолодження та шокової заморозки дозволяють не використовувати стабілізатори та консерванти для продовження строку збереження рослинної продукції. При цьому, термін зберігання збільшується у рази, за рахунок правильного мікроклімату системи. Ягоди не піддаються усиханню, залишаються свіжими як на зовнішній стан так і за смаковими характеристиками. Вентиляція складу для зберігання ягід дозволяє зберегти всі поживні речовини ягоди та не допустити розвитку підвищенної вологості, яка стає причиною формування плісняви, грибку.

Агрегат складається з наступних елементів:

 • Панель керування.
 • Шокфостер (для агрегатів шокової заморозки).
 • Компресор.
 • Магістраль для транспортування фреону (хладагенту), який необхідно періодично заправляти у випадку зниження виробітку холоду.
 • Конденсатор повітря.

Конструкція устаткування будується з використанням міцних та щільних панелей, які не допускають втраті температури. Агрегати будуються з впровадження випарника, який гарантує продуктивність у створенні необхідної кількості холоду. Основою панелей та запчастин складу є нержавіюча сталь, яка не втрачає першочерговий зовнішній вигляд та захисні властивості під впливом вологи та різкого перепаду температури.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

[recaptcha]

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

[recaptcha]

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

[recaptcha]

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

[recaptcha]

×
Бесплатная консультация инженера

[recaptcha]

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

[recaptcha]

×
Заказать бесплатный вызов мастера

[recaptcha]

×
Заказать просчет холодильной камеры

[recaptcha]

×
X